Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Trafo iz tetratec aps 150 pumpe Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
AcaStar




Registrovan: 12 Maj 2016
Poruke: 1
Lokacija: Kula

PorukaPoslao: Čet Maj 12, 2016 9:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imao sam nezgodu sa pumpom koja je upala u akvarijum prilikom ciscenje i natopila se vodom pa je trafo povukao vlagu i namotaji su unisteni..

Zanima me da li neko zna koji je trafo u pitanju unutra koje voltaza i amperaza kako bih ga promenio?

Otvorio sam pumpu i lako bih mogao da ga promenim ali na njemu nema oznaka...

Da li je neko vec menjao ili da batalim to i kupim novu ako je problem naci taj trafo po prodavnicama elektronskih komponenti?

Unapred zahvalan,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Maj 12, 2016 9:30 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Izbor pumpe za veci akvarijum Yaesu Filteri i pumpe 5 Uto Apr 27, 2021 9:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor pumpe - Savet Milan Bakic Filteri i pumpe 5 Uto Feb 09, 2021 1:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zamena kabla kod potopne pumpe nikouro Uradi Sam (DIY) 12 Pet Nov 20, 2020 7:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Wave maker tj. stream pumpe Jande Filteri i pumpe 2 Čet Nov 12, 2020 12:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem potopne pumpe laky_kg Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jun 20, 2020 9:23 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License