Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Corydoras panda rupa na trbuhu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
DarkoR
Akvarista

Registrovan: 15 Dec 2015

PorukaPoslao: Pon Maj 23, 2016 9:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav ljudi!

Već dugo pokušavam da zapatim pande, ne da ih razmnožavama, prosto da budu živahne, međutim nikako ni ne polazi za rukom. Redovno ih nešto napada, i redovno ih sahranjujem jednu po jednu. Poslednje što sam iskusio sa njima je ova rupa na sred trbuha. Molio bih nekoga da mi kaže koliko je ovo ozbiljan znak i da li je potrebno da nešto preduzimam. Da napomenem da su pande jedini koriji u akvarijumu (bilo ih je 10-ak), pored njih imam 15-ak neonki i 3 ancistrusa koji se razmnožavaju, tako da imam i jedno 15-ak malih. Akvarijum je dobro ubiljen, 40l, veštačka podloga, spoljni filter. Ostale ribe se ponašaju normalno. Jedino pande, mada ni na njima ne primetim da postoji neka promena, samo poblede i sutradan ih vadim iz vode.

Ako neko zna na šta su pande toliko osetljive voleo bih savet, prodavac kaže da nisu uvozne tako da ne mislim da je kvalitet vode poguban. Posebno me brine ova rupa, da nije neki parazit, zbog drugih ribica i mlađi!

Hvala unapred!

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Pon Maj 23, 2016 9:51 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Corydoras pygmaeus Veverac Tražnja 1 Čet Apr 30, 2020 9:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras i Barbus tetrazona dragang Ribe 17 Sub Apr 18, 2020 10:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras nema oko! POMOC Tajson Ribe 4 Sub Apr 20, 2019 7:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras venezuela Bojan95 Arhiva Malih Oglasa 1 Pet Jan 25, 2019 2:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cory Sterbai, panda i trilineatus Sveto kg Razmnožavanje 0 Ned Apr 08, 2018 11:40 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker