Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moj mir u sobi - 325l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2016 12:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav ovako zelim da vam predstavim svoj akvarijum od 325L Smile
Ovo je takodje moj glavni akvarijum Smile

Ribe koje su unutra su :

- Parachromis managuensis - Jaguar cichlid
- Vieja syspilum - Maticni par i u jedno moji prvi ciklidi Smile
- Thorichthys meeki - Firemouth Cichlid
- Rocio octofasciata - Jack Dempsey
- Botia macracanta - Clown Botia
- Pelvicachromis pulcher - Kribensis cichlid
- Gibbiceps
- Frenatus


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2016 12:32 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2016 9:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo izgleda,jel nema nekih ozbiljnijih tuca u akvarijumu,s obzirom da ima riba iz razlicitih voda i razlicitih velicina?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2016 11:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema ozbiljnih tuca, malo se poguraju i to je to.
Inace sam se uvjerio koliko je izdrziv frenatus kao i botie Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2016 6:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesi razmisljao da izbacis te kribove , botie i frenatusa i dodas npr salvini , nigrice , green teror ,(nabrojao sam lako dostupne vrste a moze jos mnogo toga da se kombinuje ).... ovako mi je nekako previse sareno ... ali opet tvoj aq ako se tebi svidja ne diraj nista Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2016 6:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovo je od stare postavke ostalo, sad ne znam da li da njih izbacim i da dodam jos 6 multispinoza ?
Da li ce to puno biti ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2016 7:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da ce jaguari pre ili kasnije da te rese te glavobolje Very Happy Smile))) i da ce uzivati u svakom zalogaju .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2016 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda, mozda i nece, vidjet cemo kako ce ponasanje biti kako budu rasli Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2016 8:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

drzao sam jedno 3 godine Jaguare,i budi spreman da ce da pravi haos,posebno akd poraste i jos ako ima zenku....jedino je mogao kod mene do nekle veliki Red Devil da se nosi sa njim,Oskar je bio prava pizda:)...inace moje omiljene ribae Jaguar i Devil...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2016 8:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Volim te neke predatroske ribe, fino sam se inf. prije nego sto sam ga kupio tako da sam svjestan sta je ta riba, takodje u potrazi sam za oskarima, ali ta riba nama u Bosni kao da nije dostupna, jedan je dedo prodavao dva para oko 15 cm za necete vjerovati oko 250 eura, sto je za mene sranje tesko Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Ned Jun 05, 2016 3:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zao mi je sto to cujem...po Srbiji ima Oskara ko Suncica....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Ned Jun 05, 2016 11:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zao je i meni, to mi je jedna od najljpsih i najdrazih riba, ali jbg cak ne postoji mogucnost nekog sverca preko granice ni nista Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Ned Jun 05, 2016 4:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobre ribe, svidja mi se. Malo bih dekoraciju izmenio. Ali ako se tebi svidja, svima je dobro. samo napred, bice to ozbiljna ribarnica Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Ned Jun 05, 2016 7:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma koji sverc...ja sam sebi donosio Ribe iz Osijeka u Srbiju,jer sam tamo bio sa bendom,i video u radnji slucajno...vise sam na tonskoj razmisljao u cemu sutra da nosim ribe nego na zvuk:)...
kupio kod nekog Kineza onu plasticnu kadicu sa poklopcem,malo vecu,kupio dve ribe,i drzao kadicu ispred nogu i sasvim normalno presao granu,niti me neko pitao,a nije ni video carinik...Smile
ja vec pravim plan kako na jesen da idem u Ljubljanu za neke ribe,tako da sve se moze...Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Ned Jun 05, 2016 7:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Nikolac Hvala, kribensisi, frenatus i botie su otisle, a dodao sam 5 multispinosa Smile
Ceka se samo odvajanje parova i visak ide u zamjenu ili prodaju Smile

@amsterdamxxx Morat cu pokusati iz Srbije bar dva komada da provucem nekako sto se kaze ispod ruke hahaha
Dok to s Hrvatskom necu pokusavati koliko imam inf. malo su gori xd
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sub Jun 11, 2016 9:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, kisovito vrijeme, pa reko malo igranja s slikanjem, u pitanju je mobitel xd evo novih slika, dodato nekoliko grana vinove loze, vazna je cisto tu da drzi granje kao i za mrijest mojih vieja Smile

Slike akvarijuma:

Image

Image

Slike nekih riba :

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Temperatura u sobi za akvarijum PlovakK Grejanje i hladjenje 9 Čet Apr 14, 2016 11:36 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 240l prirode u sobi WoodyAllen Akvarijumi 111 Uto Dec 08, 2015 11:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 240 litara prirode u sobi - 120 x 45 ... Akvarijumart AkvarijumArt 18 Čet Maj 21, 2015 2:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 190L prirode u sobi WoodyAllen Akvarijumi 62 Sub Okt 18, 2014 2:52 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 100L prirode u sobi (WoodyAllen) akvadja Akvarijumi 52 Sub Sep 07, 2013 8:53 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License