Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Novi akvarium 200 l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
apingu
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2016
Poruke: 24
Lokacija: Visoko Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Pet Jun 17, 2016 9:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo ga stigao danas novi akvarium od 200 l Very Happy ciklira se voda samo da ribe ubacim heehehe
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jun 17, 2016 9:23 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sub Jun 18, 2016 8:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čestitam cestitka

Ako si planirao da sem riba ubaciš i neki kamen il drvo kao ukras, ubaci pre nego što se filter oformi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
apingu
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2016
Poruke: 24
Lokacija: Visoko Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2016 12:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ubaco sam kamenje postavim slike sutra sada mi kasno nista pretjerano nism ubacivao tek koji kamen da popunim prostor jer sam kratak sa biljem i ukrasima. Cekam da mi odskoce ove male sto su se okotile pa da prodam i kupit vu jos opreme od toga heheheheh imam sada oko 100 malih ostavio sam ih u starom akvariumu od 80 litara i tu cu sve male drzati ubiduce a ovaj je za velike koje ce da se kote.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
apingu
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2016
Poruke: 24
Lokacija: Visoko Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2016 5:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo slikice Very Happy

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srdjan R
Akvarista



Registrovan: 24 Nov 2012
Poruke: 186
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2016 6:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da nisi mizda malo poranio sa ribicama? Trebao si ostaviti bez riba barem 10-ak dana da se zapocne cikliranje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
apingu
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2016
Poruke: 24
Lokacija: Visoko Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2016 7:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tacno sam znao da cu nesto da zaznem :/ nek mi rece dan dva da treba.... hmmmm valda se ne desi nista vec su unutra :/ inace je bio bez rina 2 dana :/
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2016 7:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najčešće dodje do klasičnog trovanja ribica. Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
apingu
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2016
Poruke: 24
Lokacija: Visoko Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2016 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ali nije 100% da ce se to desiti Sad
normalno se ponasaju jedu vrte se itd itd nisam primijetio nikakve promjene :/ nije valda naopako da mi ribe uginu treba da se pocnu ponovo kotiti :/


Poslednji izmenio apingu dana Ned Jun 19, 2016 8:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2016 9:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U pocetku ceste zamene vode, i uzmi deo vode iz starog akvarijuma, i deo sveze, i tako ces ubrzati.. Nemoj da ubacujes neko vreme ribe, sto se tice trovanja amonijakom to se desi u roku 24h.. tako da desi se i nocu da dodje, takodje ne hrani puno ribice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
apingu
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2016
Poruke: 24
Lokacija: Visoko Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2016 9:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok hvala na savjetu za sada je sve ok pripazit cu sa ishraanom u narednim danima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kiko
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2015
Poruke: 26
Lokacija: Skopje

PorukaPoslao: Pon Jun 20, 2016 12:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne mogu dobro da vidim, jel imas stiropor ispod akvariuma?


Poslednji izmenio Kiko dana Pon Jun 20, 2016 12:07 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Jun 20, 2016 12:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja ti predlažem da ih vratiš u stari akvarijum, i pustiš da se isciklira novi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pon Jun 20, 2016 12:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kiko ::
Ne mogu dobro da vidim, jel imas stiropor ispod akvariuma?


Meni se cini kao da nem, nadam se da grijesim...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
apingu
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2016
Poruke: 24
Lokacija: Visoko Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Pon Jun 20, 2016 7:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima stiropor ispod prekrivaca na postolju stavio sam, a u starom akvariumu mivse vrti preko 100 malaca i sinoc se dvije okotile ali jednu sam samo odvojio preracunao sam se za drugu :/ tako da se okotila u novom nema veze prebacivat cu ih malo ranije od sada, a imao bi frku da ih sada prebacujem ko bi to sve pohvatao :/ uglavnom za sada su ok normalno se ponasaju jedu itd itd... ubacio sam iz starog vise vode...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početni akvarium 100×35×45 amazon life Rasveta 0 Ned Mar 03, 2024 9:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi 50-60L Trifke98 Početak u akvaristici 1 Sub Avg 13, 2022 10:40 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarium 100x60x40 darko0262 Akvarijumi 14 Čet Mar 31, 2022 4:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skroz novi u akvaristici BogdanM Upoznavanje 0 Sre Nov 24, 2021 11:40 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License