Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Apistogramma cacatuoides Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jun 20, 2016 9:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanima me ljudi koji imaju ribicu iz akvarijuma, kako se ponaša kod vas? Pošto kod mene baš slabo jede, kad je vreme za jelo, popne se u gornji deo akvarijuma, kao i sve ostale ribice, uhvati jedno parcence i spusti se dole i to je to i to dok uhvati taj mali komad, treba mu tri dana, muzjak je u pitanju, sav je nesto usporen, plašljiv, da ne pričam o tome što se krije po ceo dan, a hranim ih kvalitetnom Tropicinom i granuliranom i hranom u listićima, a da, isto i ovo, kad im dajem granuliranu, nije velika granulacija, on je uzme, pa je ispljune, pa uzme drugu i ponovo ispljune, kao da mu ona odgovara, možda ih vi hranite nekom drugom hranom, koju oni vole, pa ako može neki savet? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jun 20, 2016 9:40 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pon Avg 08, 2016 4:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ponasanje je povuceno, sem za vreme mresta onda je agresivno prema ostalim stanovnicima, a kad su sami (muzjak/zenka) zenka tera muzjaka, makar je tako bilo kod mene i za vreme mresta i posle svako je imao svoj cosak. Od suve hrane nisu nista hteli kod mene da jedu sem serinih granula za diskuse koje sam prvo natapao pa tek onda ubacivao u vodu, a dobijali su crve (za pecanje), larve komaraca (zive), kalifornijske gliste koje su tamanili. Probaj sa glistama to ti je moj savet.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Apistogramma kakadu xxxvelja Tražnja 0 Sre Jun 16, 2021 6:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka apistogramma hongsloi Andjelija Tražnja 0 Uto Sep 15, 2020 10:19 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka apistogramma cacatuoides Biolog Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Jun 12, 2020 2:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Apistogramma Cacatuides mr_anovic Arhiva Malih Oglasa 6 Pon Feb 17, 2020 11:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka apistogramma cacatuoides - muško ili ... Slepi_Putnik Ribe 5 Čet Jul 25, 2019 1:00 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License