Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ciklidi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
crazyELEPHANT




Registrovan: 11 Jul 2016
Poruke: 1
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Pon Jul 11, 2016 1:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupio bih Malawi ciklide jedno 10tak komada recimo, pa mi pisite sta imate na prodaju.


Poslednji izmenio crazyELEPHANT dana Pon Jul 11, 2016 11:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jul 11, 2016 1:43 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Jul 11, 2016 3:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druže moj, nemoj se ljutiš, ali tvoje reči same govore da treba još dosta da čitaš na ovom forumu. Reč ''ciklid'' je toliko širok pojam da tvoja rečenica ama baš ništa ne znači. Desetak oskara, ili desetak ramireza?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Jul 11, 2016 5:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prvi post pa odma kupujem/prodajem Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jevra
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2012
Poruke: 138
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pon Jul 11, 2016 9:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo je rekao HORUS,ciklidi se dele na malawi,tanganjika,victoria i amere.Sad je pitanje koje ciklide bi hteo da drzis u svom aq
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
crazyELEPHANT




Registrovan: 11 Jul 2016
Poruke: 1
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Pon Jul 11, 2016 11:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Istina, nisam naveo , malawi bih uzeo, po mogucunosti neke sto nisu previse zahtevni , mbuna sam video da su lepi i jednostavni, ali bih uzeo i neke druge, africke uglavnom.

A to sto mi je prvi post, to ne znaci da hocu da prevarim nekoga, nego sam davno bio na forumu, i zaboravio sam login.

I hvala sto si mi napomenuo da sam malo previse pojednostavio potraznju.


Poslednji izmenio crazyELEPHANT dana Pon Jul 11, 2016 11:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jevra
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2012
Poruke: 138
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pon Jul 11, 2016 11:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Wink Posto je malawi u pitanju sad mozemo da se potrudimo oko izbora.Uprincipu se svi gaje skoro isto nema nesto posebno.Dosta mesta za skrivanje i to je to.Moj predlog su ti Labidochromis caeruleus,izuzetno lepa i mirna riba bar kod mene je tako.Odustani od roda Cynotilapia jer su dosta prgavi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
crazyELEPHANT




Registrovan: 11 Jul 2016
Poruke: 1
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Pon Jul 11, 2016 11:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E sjajni su, bas pise i na netu da su miroljubivi i povuceni, to je ok , e sada kada bih neko imao recimo njih na prodaju i mozda mbune, bilo bi sjajno, kontam da te dve vrste idu zajedno ako ne molim te ispravi me.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jevra
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2012
Poruke: 138
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pon Jul 11, 2016 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Primer mogo bi da ubacis Melanochromis auratus,Maylandia estherae OB isto nisu mnogo zahtevne.Pogledaj na oglase a tu je i kupujem prodajem sajt.Tamo uvek ima dosta zanimljivih ponuda
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Jul 12, 2016 5:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam ni mislio da hoces nekog da prevaris...zasto bi? Nego je prva poruka ukazivala na to da bi ti da kupis nesto,a nisi siguran sta tacno, i kako dalje...odnosno da nemas iskustva. Zato te kolega uputio na citanje foruma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
crazyELEPHANT




Registrovan: 11 Jul 2016
Poruke: 1
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Čet Jul 14, 2016 1:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pronasao sve. Katanac
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Čet Jul 14, 2016 10:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma sta sad pronasao sve, katanac. daj slike da vidimo Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
crazyELEPHANT




Registrovan: 11 Jul 2016
Poruke: 1
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Čet Jul 14, 2016 11:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Otvoricu novu temu cim se malo razbistri voda, i pokazem vam Suboticke ciklide od druga Brce.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ciklidi Zvezda Severa Akvarijumi 0 Ned Jun 18, 2023 2:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka africki malavi ciklidi gotika Razmena 0 Sre Avg 31, 2022 9:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi ciklidi - Nis joca93knj Tražnja 0 Pon Dec 20, 2021 11:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi ciklidi celo jato Onix21 Ponuda 1 Ned Dec 19, 2021 11:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sajica ciklidi Slepi_Putnik Ponuda 1 Sub Sep 04, 2021 1:07 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License