Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Membrane za vazdusne pumpe Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
pedjaSM
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2015
Poruke: 38
Lokacija: Sramska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Nov 04, 2016 10:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poźdrav svima!

Verovatno neki od vas imaju isti problem kao ja.

Naime, imam par vazdusnih pumpi, raznih proizvodjaca kojima su dotrajale membrane (citaj pukle).

Pre par meseci sam naleteo na nekom sajtu na lika koji izmedju ostalih membrani, prodaje i membrane i za ove nase pumpe. Covek je bio iz Nisa.

Da li mozda neko zna gde mogu da se nadju membrane, zao mi je da da bacam vazdusne pumpe, a ispravni im el. magneti i sve ostalo?

p.s. membrane ne mogu da se lepe vise sa elasticnim lepkovima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuYahoo Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Nov 04, 2016 10:56 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Nov 04, 2016 11:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Membrana je onaj gumeni, kruzni deo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nasudks
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 20
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Sub Nov 05, 2016 12:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da kod mene u Kruševcu u jednoj akvarističkoj radnji imaju da se kupe te crne membrane za Plave pumpe Champion, ako se o njima radi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pedjaSM
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2015
Poruke: 38
Lokacija: Sramska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Nov 05, 2016 9:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, radi se o crnim krugovima.

Nasudks da li mozes da proveris jel ima i kolika je cena?
Imam i champion, ali idu na dosta ostalih.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuYahoo Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Izbor pumpe za veci akvarijum Yaesu Filteri i pumpe 5 Uto Apr 27, 2021 9:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor pumpe - Savet Milan Bakic Filteri i pumpe 5 Uto Feb 09, 2021 1:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zamena kabla kod potopne pumpe nikouro Uradi Sam (DIY) 12 Pet Nov 20, 2020 7:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Wave maker tj. stream pumpe Jande Filteri i pumpe 2 Čet Nov 12, 2020 12:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem potopne pumpe laky_kg Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jun 20, 2020 9:23 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License