Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Novo Video :D Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
bokice_200
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 30 Avg 2016
Poruke: 4

PorukaPoslao: Sre Nov 30, 2016 1:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

https://www.youtube.com/watch?v=SiNm5yzqnso

Ovo je moj akvarium, prihvacam svaki savet jer sam nov u ovoj hobi,napravio sam neke promene ali ipak ima jos da se menja Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 30, 2016 1:51 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Sre Nov 30, 2016 3:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bokice_200 - lepo,lepo ,koliko je ovo litara ?
Kad se ubace neki panjevi i napravi od ove ravnice neki reljef biće još lepše. Poz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bokice_200
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 30 Avg 2016
Poruke: 4

PorukaPoslao: Sre Nov 30, 2016 6:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

oldwolf ::
bokice_200 - lepo,lepo ,koliko je ovo litara ?
Kad se ubace neki panjevi i napravi od ove ravnice neki reljef biće još lepše. Poz.


Ovo je 45l pocinjem za sad sa ovo i planiram da kupim novi 100l akvarium,videcemo to na prolece za sad planiram smeniti pesak da stavim beli/zuti
Pa videcemo,zdravje...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka JUWEL primo 70 Dragonstone (FOTO/VIDE... Gagi22 Akvarijumi 7 Čet Okt 01, 2020 7:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka U Sremu nista novo... plavsic88 Akvarijumi 10 Sub Feb 15, 2020 10:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Carobna zemlja novo pakovanje srki.acs Podloga 0 Sre Jun 26, 2019 12:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novo postolje Rainmaker Uradi Sam (DIY) 23 Čet Maj 10, 2018 8:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ciscenje akvarijuma, redovna zamena v... brcilo Početak u akvaristici 6 Sre Feb 15, 2017 12:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License