Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 30l - iwagumi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
alman
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 02 Mar 2017
Poruke: 4

PorukaPoslao: Sub Mar 04, 2017 11:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je moj prvi biljni akvarij, svidjela mi se ova iwagumi postavka pa sam odlucio da i to probam u nekoj varijanti sa kozicama vecinom je diy varijanta samo pumpica podloga dennerle 6u1 i led trake su kupljene, jos trebam bolje rješenje za prelivne cijevi, svijetlo bi trebalo biti preko 35w


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Mar 04, 2017 11:44 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka King Kong iwagumi m.vlacina Akvarijumi 12 Čet Apr 15, 2021 10:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nano Iwagumi itan Akvarijumi 5 Pon Mar 30, 2015 11:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Remake - Iwagumi Nikolac Akvarijumi 7 Sub Feb 28, 2015 5:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Iwagumi nano 10L srki.acs Akvarijumi 29 Čet Maj 08, 2014 10:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Iwagumi 416l Akvarijumart AkvarijumArt 18 Uto Avg 27, 2013 5:15 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License