Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Cudne ponude za ksifo Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nercibald
Akvarista



Registrovan: 20 Mar 2016
Poruke: 59

PorukaPoslao: Pet Mar 24, 2017 1:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam pro akvarista, imam 60 l kucne izrade akvarij, I u njemu izmedju ostalih ksifo koje su se razmnozile u par komada....odlucim da stavim u oglas zamjenu za 6 ksifo 4-6 cm velicine...u roku sam poceo dobijati ponude od akvarista ...jedan nudi moly I gupy vise komada I koji komad gratis, drugi nudi isto tako plus kutiju hrane gratis.... sta je sa tim ksifo, kod mene se kote ko lude samo sto ih ove velike pojedu......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 24, 2017 1:01 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Milan1991
Akvarista



Registrovan: 31 Jul 2016
Poruke: 20
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Pet Mar 24, 2017 1:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svako nudi sta mu ne treba za ono sta mu treba. A i 4-6cm je velika riba, maticna, zato ti i nude. I ja bih rado menjao svasta od riba (a imam ih 20-30 vrsta) za maticne moli.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Mar 24, 2017 1:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo se teze razmnozavaju i agresivnije su od gupi i moli pa su i nezgodnije za odgajiti. Ako hoces gupi u zamenu onda trazi one markirane crvene, plave nesto sto mozes da razmnozis i lako prodas videces kako ce pricu odma promeniti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nercibald
Akvarista



Registrovan: 20 Mar 2016
Poruke: 59

PorukaPoslao: Pet Mar 24, 2017 3:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa to je znaci otprilike to.... vidio sam da su agresivne, cesto se mrijeste al mali ne mogu dva dana od njih da prezive... narocito sto nemam nekog biljnog gustisha da se kriju...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bolest ksifo Valerija Bolest 3 Sub Nov 20, 2021 8:25 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem Ksifo Lire laky_kg Tražnja 2 Sub Sep 05, 2020 12:05 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ksifo respectre Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Nov 03, 2019 6:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike, ksifo i koridorusi na prodaju axterix Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Okt 25, 2019 4:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka balon moli i ksifo lira vlada_nis Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Feb 27, 2019 10:19 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License