Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 kupujem proverenu artemiju za izleganje ili dekapsuliranu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
bucaiskalari
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Apr 2017
Poruke: 5

PorukaPoslao: Pon Apr 24, 2017 9:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dva puta pokusavam da se izlegu artemije i bez uspeha.u pitanju je artemija-mix sera.dva puta mi propadaju legla skalara.pokusavao sam sa zumancetom ali bez nekog uspeha skoro nikakvog.pre dosta vremena sam nabavljao samo jajasca i dodavao soli i to je funkcionisalo.ovo je sada skoro nemoguce.probam sa infuzorijom,sa slamom,kvascem ali sam malo skeptican...zato ako ima neko da mi proda proverenu artemiju za izleganje ili dekapsuliranu,bio bih zahvalan.hitno je jer su malci vec u 5 danu od izleganja...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Apr 24, 2017 9:41 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kupujem Red Cherry kozice NS uki01 Tražnja 0 Sre Mar 30, 2022 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mramorne sekirice - kupujem Slepi_Putnik Tražnja 0 Pet Dec 03, 2021 9:52 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem Panda ili Black Venezuela cor... uki01 Tražnja 0 Sre Apr 21, 2021 11:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem maticnu ancitrus zenku Imperatore Tražnja 0 Pet Jan 29, 2021 10:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem panj ili cokot Imperatore Tražnja 0 Sub Jan 23, 2021 1:54 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License