Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kupovina putem interneta??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
DejanNO
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 06 Sep 2017
Poruke: 3
Lokacija: Stokmarknes, Norveška

PorukaPoslao: Ned Sep 17, 2017 4:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao sto i sam naslov kaze da li neko ima iskustva kupovinom riba putem interneta...???
Pitam iz razloga jer najbliza petshop prodavnica je udaljena od mene oko 50km (sto i nije neki problem) ali problem je sto oni nisu bas okrenuti akvaristici pa samim tim im je izbor jako, jako mali a zeleo bih dosta toga da probam novog i da prosirim i da ubacim jos neki akvarijum ali za to mi je potreban malo veci izbor riba i ostalog.....
Hvala Smile

P.S. Listao sam i nisam naisao na ovu temu, mozda je vec ima po forumu ali ako je ima onda sam je zasigurno promasio Embarassed Embarassed Embarassed
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 17, 2017 4:58 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

SasaB.
Akvarista



Registrovan: 03 Okt 2016
Poruke: 27
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Ned Sep 17, 2017 5:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,
ovde na pocetnoj stranici forma imas banere ( sponzori sajta)
akvarijum centar
akvarijum art
rainforest srbija

prva dva su klasicni pet shop ( spec. za kavaristiku) dok je rainforest specializovan za biljke

Iz mog licnog iskustva mogu da ti potvrdim da su sva tri odlicna .Apsolutno nikakakvih problema nisam imao svaki put kada sam porucio robu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DejanNO
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 06 Sep 2017
Poruke: 3
Lokacija: Stokmarknes, Norveška

PorukaPoslao: Ned Sep 17, 2017 5:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E sada sam malo zaboravio da napomenem da zivim u Norveskoj i bilo bi lepo kada bi roba mogla da se salje i do mene......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
SasaB.
Akvarista



Registrovan: 03 Okt 2016
Poruke: 27
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Ned Sep 17, 2017 5:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pazi sad , video sam da u profilu pise Norveska ali sam pomisli da je neka fora...

Nisam 100% siguran ,ali 99% ne verujem da ce neko iz Srbije da salje za Norvesku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Ned Sep 17, 2017 9:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako u srbiji salju ribe porucene preko neta tesko mi je da poverujem da u norveskoj to ne rade. Jel ima neka akvaristicka radnja u oslu bar? I ovde je mahom samo u glavnom gradu par bolje opremljenih radnji pa je mozda i kod vas tako :l
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka RO uredjaj kupovina Ikebana Hemija 3 Sub Nov 26, 2022 8:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina neonke Kragujevac. IvanBo Rasveta 0 Sre Okt 07, 2020 1:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina i formiranje novog aquariuma Nikola.M95 Početak u akvaristici 27 Sre Nov 06, 2019 8:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina plasticne pregradne resetke??? amsterdamxxx Ostala oprema 8 Čet Okt 03, 2019 10:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac - Kupovina Nucleo Ribe 4 Ned Mar 12, 2017 3:05 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License