Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Driftwood barbus tetrazona Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista

Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012

PorukaPoslao: Pet Avg 18, 2017 8:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedan prijatelj sa foruma je hteo da mu napravim barbusa tetrazonu, i ja sam mu ispunio želju. Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Pet Avg 18, 2017 8:30 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

oldwolf
Akvarista

Registrovan: 13 Nov 2016

PorukaPoslao: Sub Avg 19, 2017 7:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepa tetrazona, ako mu nisi još uvek uručio,možeš nekako bojama
dodati one 4 crne pruge koje su njene osnovne karakteristike.
Jako simpatično !
HORUS
Koristan akvarista

Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012

PorukaPoslao: Sub Avg 19, 2017 11:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pitao sam ga da tamnijim sandolinom uradim pruge, ali se ipak odlučio da bude ovakva.
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Barbus titeja Bojan95 Arhiva Malih Oglasa 3 Čet Nov 07, 2019 4:56 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Driftwood HORUS Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Okt 03, 2019 9:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem : Barbus pentazona, Barbus bl... DraganNikolic Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Jul 12, 2019 11:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mopan za driftwood Ludwigia Arhiva Malih Oglasa 10 Sub Jan 05, 2019 8:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Barbus Denisonii WoodyAllen Ribe 1 Pet Sep 21, 2018 3:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker