Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nagradna igra Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Ned Sep 10, 2017 10:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nadam se da se admini nece ljutiti, jer je ovo cisto u saljive svrhe, ako napravim malu nagradnu igru tj. nagradno pitanje, a poklon je 20 kozica jeste da su mesanci red cherry i rili, ali mislim da niko nece praviti pitanje oko toga, zar ne? Wink ..da napomenem nagrada nije saljiva!

Pravo na ucesce imaju svi, ako niste iz Beograda kozice saljem post ekspresom danas za sutra ili kako se vec dogovorimo.. o tom potom.

Nagradno pitanje glasi:

"Niti sam svetao, niti taman, prilagodljive sam boje, jedem druge dok ponosno cuvam mlade svoje, zivim u mulju i jedem sve, nekad sam birao, ali vise ne! Volim drugare svoje i rado sam vidjen u jatu, vodu trpim i toplu i hladnu dok dugo zivim i u blatu! Mnogi me ne vole, jer bodlje imam, necu na obalu pusti me, volim da plivam! Za ribolovce ja sam mnogo mukotrpan, za poneke i glupan, ne rastem mnogo krupan ja sam legendarani ______ !"

Odgovore prihvatam (direkt u temi ne na privatnim porukama) narednih nedelju dana tj. do 17.09.17. god do 18:00h ukoliko ima vise tačnih odgovora sva imena biće napisana na papiriće i slučajnim izvlačenjem iz kugle proglasiće se pobednik.

Najbitnija stvar - nemojte slati privatne poruke da li ima jos kozica i takvog tipa poruke, pogotovu da li ih ima za prodaju, jer se time ne bavim, vec ih iskljucivo dajem kao poklon kad bude viška kod mene u akvarijumu, a bice ih jos kao i nagradnih pitanja. Unapred zahvalan na razumevanju.


Poslednji izmenio Lenji Lisac dana Ned Sep 10, 2017 10:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene Lenji Lisac: Objasnjenje da se poruke salju direkt u temi ne na privatne, necemo znati koliko ima tacnih odgovora ako je na privatnim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 10, 2017 10:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Sep 10, 2017 10:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Američki somić, koga ima u našim rekama, na čije se bodlje često ubodu pecaroši. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gari1809
Akvarista



Registrovan: 06 Jun 2010
Poruke: 138
Lokacija: beograd, brace jerkovic

PorukaPoslao: Ned Sep 10, 2017 10:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cverglan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Ned Sep 10, 2017 11:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gde ti dodje... A u p.m. Odoh da tražim drugo mesto. Mad
Koga nije ubo taj se najverovatnije nije dobro na pecanju napsovao. Američka korov s brci
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Ludimir
Akvarista



Registrovan: 20 Sep 2015
Poruke: 86
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Pon Sep 11, 2017 6:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

terpan.
kako samo ubod boli..........
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Sep 11, 2017 7:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Muflon!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Sep 11, 2017 8:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bodljikavo prase
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
voja kozice 96
Akvarista



Registrovan: 08 Sep 2017
Poruke: 63
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Sep 12, 2017 10:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

klinton regan patuljan ili americki som, imao sam do skoro jednog u akvarijumu duzine nekih 3 cm ali ga vise nemam (ne treba 20 kozica moze i 3,4 bicu zadovoljan)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Strahinja025
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2016
Poruke: 130
Lokacija: Apatin

PorukaPoslao: Uto Sep 12, 2017 11:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Terpan.

Mislim da ga nijedan ribolovac ne voli, naročito ne onaj ko se ubo na njega.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
voja kozice 96
Akvarista



Registrovan: 08 Sep 2017
Poruke: 63
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Sep 13, 2017 10:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ukusan je stvarno ja ga pecam u Zasavici i budu dobri kapitalci po 300, 400 grama pravi porcijasi Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
simzor
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Apr 2012
Poruke: 8
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 13, 2017 10:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Americki somic - cverglan, terpan, terpes...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luvias
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2016
Poruke: 116
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 13, 2017 10:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da nije mozda pes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Sre Sep 13, 2017 2:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bandar tj grgec pre ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Sre Sep 13, 2017 3:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prvo svaka cast na postu a sad i ja da lupim mozda ruza tj pes(mala riba iz dunava),neznam kakve sve nazive ima.Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Sre Sep 13, 2017 4:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cverglan , ko bi drugi ?! ha-ha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nagradna Igra #3 cvelegoa Rainforest 0 Pet Mar 31, 2017 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nagradna Igra #2 cvelegoa Rainforest 0 Sub Mar 25, 2017 11:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nagradna Igra cvelegoa Rainforest 0 Pon Mar 13, 2017 9:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ReefrooM - Nagradna Igra ReefrooM Servis Akvarijum Studio ReefrooM 16 Ned Avg 17, 2014 2:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Letnja Nadgradna Igra MSTropical mstropical89 Nagradna Igra 30 Pon Jul 21, 2014 9:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License