Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 HITNO potreban čep za cev-regulator za ATMAN hf-0100 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Pon Dec 11, 2017 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko u Beogradu možda ima, od nekog starog ili polomljenog HANG ON ATMAN HF-0100 gornji čep za dovodnu cev (ujedno je i regulator protoka)??? Ja mislim da odgovara i od jačih modela (0300, 0400...).

Na poklon, na prodaju, sve jedno!

Samo me molim Vas ne pitajte kako sam ga izgubio!!! greska greska greska

Image

Image

Hvala Vam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Dec 11, 2017 10:36 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 11, 2017 10:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavi pampur dok se ne snadjes. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Pon Dec 11, 2017 10:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Blue. Stavio sam pampur, morao da ga suzim, i plus kesu i lastiku. Radi dobro, čak sam sa pampurom koji sam gurnuo malo dublje smanjio protok po želji, ali se čuje pomalo kao da i dalje vuče vazduh negde!

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pon Dec 11, 2017 11:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pampur od plute (vino) se ukroji po meri i oblozi lateks rukavicom da nema nikakav prodor vazduha, moze da posluzi i deciji balon.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
brankorad
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2015
Poruke: 90
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Pon Dec 11, 2017 11:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zar ovaj regulator može da se rastavi ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Valter
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2013
Poruke: 94
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 12, 2017 10:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Grejač potopi u vodu skroz da ne viri iz vode ništa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Sre Dec 13, 2017 8:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve što se mora nije teško!!! Još ako @Valter to kaže, aj čik odbij naređenje!!! zop

Hvala na savetu, potopljen jutros ceo. Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Dec 13, 2017 9:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iskreno nemoj da ga poslusas! Evo sta se meni skoro desilo.

Image

Image

Na srecu me nije ubila struja jer je grejac i dalje normalno radio i grejao, a bio je komplet napunjen vodom...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Sre Dec 13, 2017 10:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A bre ljudi ja sam u ovome tek mesec i samo nedelju dana!!!
Vi iskusniji dogovorite se, ili da otvorimo novu temu, pošto smo pobegli od ove, i da se razreši šta ćemo sa grejačima!?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Dec 13, 2017 10:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema tu sta da se razjasnava i otvara nova tema. Uzmez kutiju od grejaca ili procunjas po netu da li je tvoj grejac predvidjen za potapanje ili ne. Po slici bih rekao da je u pitanju Atman, koji sam imao i ja, pa sam ti pokazao sta se sa njim posle izvesnog vremena moze desiti ako je skroz potopljen. To da li si u akvaristici mesec ili vise nije bitno, da citas i koristis komp znas pa udri po pretrazi. Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Sre Dec 13, 2017 11:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Udri po kompu i po specifikacijama, namesti kako si shvatio i onda neko dođe i kaže potopi ceo. A zatim drugi kaže NE, meni je pukao kad sam ga potopio celog!!!

Ona plastična kapica iznad termostata koja je meni bila pola van vode je dvostruka hidroizolacija (po specifikaciji proizvođača), ali i pored toga tebi @Gangster je pukao.

I sada, ja koji sam mesec ili 10 godina u akvaristici, razmišljam šta je ispravno, šta je bolje i što je najvažnije šta je najmanje rizično po život!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Sre Dec 13, 2017 11:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Život moj, mojih ukućana i naravno onih zbog koga je sve ovo i započeto - ribica, puževa, biljaka...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Sre Dec 13, 2017 11:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima, čak dva čepa sam našao, tema može da se gasi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Dec 13, 2017 11:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pecinac ::
Udri po kompu i po specifikacijama, namesti kako si shvatio i onda neko dođe i kaže potopi ceo. A zatim drugi kaže NE, meni je pukao kad sam ga potopio celog!!!

Ona plastična kapica iznad termostata koja je meni bila pola van vode je dvostruka hidroizolacija (po specifikaciji proizvođača), ali i pored toga tebi @Gangster je pukao.

I sada, ja koji sam mesec ili 10 godina u akvaristici, razmišljam šta je ispravno, šta je bolje i što je najvažnije šta je najmanje rizično po život!!!


Moj savet je bio dobronameran i radi tvoje sigurnosti! Nigde nisam napisao da je pukao, nego da je voda usla u njega, a bio je ceo potopljen. Naravno da ces da razmisljas o svojoj sigurnosti i radi toga da istrazujes i pitas i neces na prvu poslusati ni moj ni tudji savet. Pozdrav i svako dobro
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Sre Dec 13, 2017 12:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, takođe Very Happy

Pozdrav.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potreban savet MilanM Početak u akvaristici 2 Pon Mar 11, 2024 2:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka JBL CO2 Regulator pritiska Baia Ponuda 1 Sre Apr 12, 2023 8:36 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Atman Ef-4 Filip:) Tražnja 0 Ned Mar 06, 2022 4:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Atman AT-101 zeza Nikollo Filteri i pumpe 0 Pon Dec 20, 2021 11:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slavina za Atman ef4 kanister filter Zivadin Tražnja 3 Čet Sep 30, 2021 1:53 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License