Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Co2 u 10l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Spoooky
Akvarista



Registrovan: 05 Jun 2012
Poruke: 70
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 12, 2019 10:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozz ljudi,kupio sam Nano Cube Dennerle 10l,posle cikliranja,ubacio sam i prve stanovnike (4 red fire).E sad interesuje me dali ova kolicina CO2 koja se vidi na slici moze da smeta stanovnicima jer uzeo sam na Amazonu JBL pro flora Bio 80 eco CO2 i na kutiji je pisalo od 30 do 80l,a na amazonu od 12 do 80l.E sad me zanima da mi neko od vas strucnijih kaze dali je ovo puno doziranja ili ne postavicu ispod sliku.HVALA!!!


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 12, 2019 10:19 am Snimi Poruku Nazad na vrh

vacko000
Akvarista



Registrovan: 25 Jul 2014
Poruke: 347
Lokacija: Novi Sad, Telep

PorukaPoslao: Uto Mar 12, 2019 2:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na to pitanje ti niko neće odgovoriti. Treba da staviš drop checker u akvarijum da bi video koja ti je koncentracija co2 u vodi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Spoooky
Akvarista



Registrovan: 05 Jun 2012
Poruke: 70
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 12, 2019 2:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok,hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 12, 2019 5:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drop checker i budi tu u blizini da pratis promene, jer je jako mali akvatijum, ocas posla moze da se pretvori u gasnu komoru od co2.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsar
Akvarista



Registrovan: 10 Dec 2013
Poruke: 82

PorukaPoslao: Sre Mar 13, 2019 9:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da bi bilo pametno da uzmes i hang on filter jer ti oprema zauzima dobar deo akvarijuma. Takodje ako ti akvarijum nije bas u hladnoj prostoriji mozda nema potrebe ni za grejacem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License