Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Plavi i lila ramshorn puzevi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 30, 2018 6:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima li neko plavih i lila (roze) ramshorn puzeva ?
Skoro videh sliku , pa sam se odusevila i rado bih pazarila nekoliko.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jan 30, 2018 6:07 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Suncokret
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 179
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 31, 2018 2:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja bih da se dodam na listu. Ali, koliko videh, nema ih niko.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 31, 2018 8:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Niko Smile
Dobila sam informaciju da ih je bilo na Aqua terri - pa da menjam post - ako ide neko , neka mi donese, a ja cu se materijalno oduziti Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ayrton
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2017
Poruke: 134
Lokacija: Bgd.-Karaburma

PorukaPoslao: Sre Jan 31, 2018 8:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A gde je ta Aqua terra?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Sre Jan 31, 2018 9:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ayrton ::
A gde je ta Aqua terra?



U Budimpešti
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Suncokret
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 179
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 31, 2018 10:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E pa drustvo, ako neko ide u Akva Teru, mi se prijavljujemo za par sarenih puzica. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Čet Feb 01, 2018 10:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moja greška Embarassed Aqua terra je u Javnom akvarijumu u Bg, a Terra plaza je u Budimpešti. Pre će biti da ih je bilo na Terra plazi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Čet Feb 01, 2018 1:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa i aqua terra ce za mesec i po dana, mozda ih i tamo budu imali Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Suncokret
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 179
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 01, 2018 1:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Probao sam i ebay, ali nasao sam samo crvene, klasicne. Ti ljubicasti i plavi su samo u US of A.

Nista, gledamo i Javni akvarijum pa se nadam(o).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 01, 2018 5:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam videla na grupi kod nasih komsija iz regiona fotku i zaljubila se, a i inace, ovo je meni jako lep puy i koristan sve dok je pod kontrolom. Za razliku od amazonca koga sam gledala kako pase Cubu (jos se secam kako mi je cerka bila radosna - pojeo ti kubu, pojeo ti kubu, uta ta Smile ) , ove nikada nisam videla da za sobom ostavljaju pustos.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Čet Feb 01, 2018 5:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni su oni isto bas slatki, zbog kucice, nekako su bas okruglasti i mickasti xD amazonci su mi sve pojeli :') ramshorne nisam nikad videla da su pojeli ziv list, dok amazonci jesu, bas bih i ja volela da nadjem negde ove sarane Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Dare021
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 185
Lokacija: Novi Sad, Srbija

PorukaPoslao: Čet Feb 01, 2018 8:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

amazonac što ti ne pojede ,
svojom težinom polomi kad krene da se penje na biljku...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Suncokret
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 179
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 01, 2018 8:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni su plavi hajlajt! Very Happy

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Pet Feb 02, 2018 9:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skupi se nas nekoliko i iznapinjemo nekog od sponzora da nabavi kontigent koji ce odmah da se proda? Mislim da cemo tako najbrze stici do sarenih puzica Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 02, 2018 9:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e, sad su me pokolebali - dobila sam od kolege informaciju, da osim sto su lepsi Smile, ovi plavi se razlikuju i u tome sto jedu bilje? Bas bih se radovala kada bi ih teskom mukom nabavila i ostala bez bilja Smile. Mozda se zadesio neki primerak? Ima li neko iskustva ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Puzevi NS Cvrc Tražnja 0 Sub Apr 29, 2023 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalari - Manucapura, Platinum, Plavi... dragoljub Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 7:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebni barski i malezijski puzevi Veverac Tražnja 0 Ned Jan 22, 2023 12:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebni obicni bladder puzevi - Phys... UrosB Tražnja 0 Ned Jul 11, 2021 9:55 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License