Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Platika miki maus Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
farmacy
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Feb 2018
Poruke: 3
Lokacija: Vučje

PorukaPoslao: Sre Mar 07, 2018 11:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima. Imam dve platike koje sam skoro kupio i nešto su mi debeljuškaste. Kako sam ovde pročitao da je prebacivanje trudnica u mrestilice stres za njih a u posebnom akvarijumu nemam nešto mnogo biljaka jer je tek u početnom stanju, pa bih vas pitao ako ove dve platike prebacim da žive u tom akvarijumu a one se počnu poradjati, da bi malci imali gde da se sakriju, mogu li na površini staviti parče one plastične mrežaste vreće da bi se oni tu krili dok ne odvojim porodilje?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Mar 07, 2018 11:45 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li su moje ribice skotne, pomoc (g... Likan Početak u akvaristici 11 Pet Sep 13, 2019 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Boje platika Skybuffalo Početak u akvaristici 2 Sre Avg 07, 2019 3:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Domaći uzgajivač platika (i ostalih ž... agapetos Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Okt 09, 2016 7:24 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Platike Miki Maus Flojd Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Jul 25, 2016 11:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Platika mrest Dejan-Deki Razmnožavanje 17 Sre Feb 10, 2016 5:48 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License