Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Rhodostomus - promena boje stomaka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
becke021
Akvarista



Registrovan: 31 Avg 2017
Poruke: 110
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Apr 15, 2018 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam da li je ovo normalna pojava kod rhodostomusa ili se ipak nesto cudno desava sa ribicom.
Naime, kod jedne ribice je vec duze vreme (sigurno ima vise od mesec dana) stomak iznutra beo i imam utisak kako riba raste, da je to belilo upadljivije. E sad, ribica se sasvim normalno ponasa, aktivna je, jede, nema nekih cudnih momenata, u jatu je, ne idvaja se, ne napadaju je ostale, sve sasvim normalno deluje.

Jel neko imao ovakav slucaj ili zna tacno o cemu se radi?


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Apr 15, 2018 11:05 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

becke021
Akvarista



Registrovan: 31 Avg 2017
Poruke: 110
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Maj 04, 2018 9:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo da javim do kraja sta je bilo sa ribicom.
Danas se izvrnula i to je to sto se nje tice.

Koliko sam uspeo da saznam, u pitanju je bio neki tumor koji se vremenom razvija, siri i na kraju utice da ribica ugine.
Ono sto je bitno, ocigledno nije zarazno i ne siri se na ostale ribice.

Verujem da ce i ovo ruzno iskustvo bar nekome pomoci ukoliko naidje na slicne simptome.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
PAN
Akvarista



Registrovan: 30 Okt 2016
Poruke: 64
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pet Maj 04, 2018 10:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zakasnio sam.

I ja sam imao isto iskustvo, samo sam se ja uplasio da nije zarazno pa sklonio ribicu. Definitivno nije zarazno, sve ostale su dobre.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Promena spektra Blue Rasveta 3 Ned Dec 20, 2020 8:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Boje platika Skybuffalo Početak u akvaristici 2 Sre Avg 07, 2019 3:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alga tamno braon boje.... StefanPN Alge 32 Uto Jun 11, 2019 7:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Promena boje korala Peku Korali i ostali Organizmi 3 Sre Apr 17, 2019 6:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black molly skupljen rep i gubljenje ... popindeed Bolest 10 Ned Mar 24, 2019 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License