Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Biljke za jezerce koje zamrzava Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Matija radulovic
Akvarista

Registrovan: 10 Maj 2018

PorukaPoslao: Pet Jun 01, 2018 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napravio sam jezerce 2 metra sa 1,5 metra sa 80centimetara dubine u najdubljem dijelu.Temperatura ovdje zimi pada oko -4 stepena.mogu li ubaciti socivicu ,kuglu mahovine(aegagropila linnaei ) i ceratophyllum demersum da tu budu u toku cijele godine(prepostvljam da ce zlatne ribice pojesti socivicu).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Pet Jun 01, 2018 10:36 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Ralke
Akvarista

Registrovan: 27 Feb 2016

PorukaPoslao: Pet Jun 01, 2018 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Decko,zreo si za zuti karton.
gotika
Akvarista

Registrovan: 14 Feb 2012

PorukaPoslao: Sub Jun 02, 2018 2:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze li neke slike tog jezerceta opis radova bas me zanima kako to izgleda i ja bi da pravim nesto slicno tome
Ksendzi
Akvarista

Registrovan: 08 Nov 2017

PorukaPoslao: Sub Jun 02, 2018 2:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uzmes asov i vozi dok ne iskopas rupu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
srdjan R
Akvarista

Registrovan: 24 Nov 2012

PorukaPoslao: Sub Jun 02, 2018 10:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Matija, opet neka šala?
Ma ubacuj šta god želiš...
Peku
Akvarista

Registrovan: 24 Dec 2017

PorukaPoslao: Ned Jun 03, 2018 2:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Matija radulovic ::
Napravio sam jezerce 2 metra sa 1,5 metra sa 80centimetara dubine u najdubljem dijelu.Temperatura ovdje zimi pada oko -4 stepena.mogu li ubaciti socivicu ,kuglu mahovine(aegagropila linnaei ) i ceratophyllum demersum da tu budu u toku cijele godine(prepostvljam da ce zlatne ribice pojesti socivicu).

nono ako te plavi vide da si iskopao raku...
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Hemija za biljke Borac123 Hemija 3 Pon Sep 24, 2018 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje osvetlenje led ili obicne neonke scorpion Rasveta 0 Uto Sep 11, 2018 11:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke ponuda Gangster Ponuda 1 Pet Avg 31, 2018 6:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za akvarijum. Podgorica pljevljak Tražnja 0 Čet Jul 12, 2018 4:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje biljke trpe jako strujanje vode? PAN Biljke 5 Pet Jun 22, 2018 10:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker