Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Barbus Denisonii Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Sep 21, 2018 3:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam Barbus Denisonii ribice u otvorenom akvarijumu koje su mlade i oko 10cm dužine. Desilo se da su nekih desetak dana iskakale iz akvarijuma (bukvalno po dve-tri dnevno) a zatim odjednom prstale da iskaču. Nastradale su mi dve ribice.
Ima li neko objašnjenje za ovakvo ponašanje? Jesu li samo prolazile kroz neki pubertet, sezonu parenja...?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Sep 21, 2018 3:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Skybuffalo
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2017
Poruke: 161
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pet Sep 21, 2018 6:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam imao barbuse ali su meni to dogodilo sa dva rodostomustusa.Ubacio sam ih i nagadjam da im je nov akvarijum bio nepoznat.Pa su se jurile izmedju sebe i izletele ponesene igrom.

To se desavalo kad sam video jednu da iskace, drugu nisam uspeo da spasim.
Spustio sam nivo vode pet centimetara na par dana i prestale su da iskacu,To je moje nagadanjenje.


I hvala puno za preporuku.Odlicne su. Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Barbus Tetrazona - repno peraje Amy Bolest 1 Ned Maj 16, 2021 4:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Barbus odessa simici789 Tražnja 3 Uto Sep 22, 2020 10:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Barbus, koridoras, biljke dragang Arhiva Malih Oglasa 2 Uto Apr 21, 2020 2:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras i Barbus tetrazona dragang Ribe 17 Sub Apr 18, 2020 10:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Barbus titeja Bojan95 Arhiva Malih Oglasa 3 Čet Nov 07, 2019 4:56 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License