Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Puntius nigrofasciatus ( Black ruby barb) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan95
Akvarista



Registrovan: 15 Dec 2018
Poruke: 144
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Sub Mar 23, 2019 12:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko na forumu ima ove barbuse da proda, ili zna gde bih mogao da ih nadjem?


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Mar 23, 2019 12:29 am Snimi Poruku Nazad na vrh

mboban
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2016
Poruke: 82
Lokacija: Zemun, Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 24, 2019 12:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojane ako ti se neko javi i ponudi, a ima još na prodaju, molim te javi mi, uzeo bi i ja desetak komada, možda i više, zavisi od cene...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan95
Akvarista



Registrovan: 15 Dec 2018
Poruke: 144
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Ned Mar 24, 2019 6:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jako ih je tesko naci ovde kod nas u Srbiji. Raspitao sam se kod sponzora foruma da l su nabavljali ove ribe i kazu da ih nisu imali vec par godina. Stizu im kao male i neobojene i nisu vrvt privlacili paznju kupcima.
Probacu da nadjem nekog ko nabavlja ribe iz inostranstva pa da vidim da mi on donese. Ako nadjem trazicu i za tebe pa cemo se naci da preuzmes.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Mar 30, 2019 7:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mrestim ih ja. Imam ih bas dosta ali su sitni.

Naravno da kad su manji nisu toliko zanimljivi hobistima, da naraste bas velik treba mu 9+ meseci a tada dobija i boju a to trgovci nece da plate onoliko koliko treba i onda se nikom ne isplati da ih gaj,i kad za to vreme odgajivaci mogu da obrnu i po tri-cetiri ture druge ribe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Mar 30, 2019 8:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anboy ::
Mrestim ih ja. Imam ih bas dosta ali su sitni.

Naravno da kad su manji nisu toliko zanimljivi hobistima, da naraste bas velik treba mu 9+ meseci a tada dobija i boju a to trgovci nece da plate onoliko koliko treba i onda se nikom ne isplati da ih gaj,i kad za to vreme odgajivaci mogu da obrnu i po tri-cetiri ture druge ribe.

Apsolutno tačno, nema ekonomske opravdanosti uzgoja, samim tim je 95% ribe iz uvoza, odnosno, osuđeni ste na čekanje neke ture iz Azije.. nisu popularne ribe hobistima i cena (zarada) je dosta mala pa ih ne uvoze baš često.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Black moly bolest Sandra89 Bolest 0 Sub Dec 23, 2023 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc problem sa black moly Milivoje Lampa Ribe 1 Sre Sep 28, 2022 9:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black molly sa oteklim škrgama Psychofedex Ribe 0 Ned Jun 26, 2022 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black moli m.vlacina Tražnja 1 Pet Jun 04, 2021 8:47 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License