Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sinularia i gorgonia na kamenu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Ned Jul 07, 2019 4:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image

Ako ima zainteresovanih neka mi se jave na forum. Cena zavisi koliko ste mi zanimljivi. Moguća razmena za tehniku ili suv kamen. Ne garantujem da će zadržati sinularija boju u Vašem sistmu. Slike različitih kombinacija led kanala:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Ponuda važi najkasnije do 14.07
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jul 07, 2019 4:53 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Problem sa crnim cupkastim algama na ... djilepfc1970 Alge 59 Ned Avg 09, 2020 9:46 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa crnim cupkastim algama na ... djilepfc1970 Alge 8 Ned Avg 09, 2020 9:29 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Monosolenijum na lava kamenu cecam Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Apr 13, 2018 9:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alga na kamenu milan324 Alge 19 Pet Avg 26, 2016 5:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Microsorumi na kamenu Serene Sky Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Jul 26, 2016 1:04 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License