Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zivi/suvi kamen Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
VusaBEJBE
Akvarista

Registrovan: 10 Nov 2014

PorukaPoslao: Sre Okt 30, 2019 1:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanima me ako neko ima na prodaju zivi ili suvi kamen u fazonu sam daj sta das, jer imam u akvarijumu samo 10KG zivog kamena i jos toliko zivog peska na 300l vode.
Uzeo bih nesto polovno, da ustedim malo sada svestan sam da ce to produziti cikliranje ali...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Sre Okt 30, 2019 1:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Prodajem akvarijum i zivi svet peconis Ponuda 4 Pon Okt 28, 2019 12:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kamen sa odličnom strukturom HORUS Ponuda 2 Ned Jun 30, 2019 12:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kamen ? Doksas Podloga 3 Pet Apr 05, 2019 7:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Zivi morski kamen No 1 Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Mar 10, 2019 8:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potreban braon lava kamen - drobljeni nebojsar Tražnja 0 Ned Dec 09, 2018 5:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker