Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 zelena koncasta alga Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Jul 31, 2020 10:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

neznajuci gde da stavim ovu temu stavih je ovde oni koji me znaju znaju da imam vise akvarijuma sa kozicama i u svakom od njih normalno mahovinu sa mahovinom obavezno dolazi i zelena koncasta alga Kako se resiti tog zlotvora iz mahovine ? jednostavno CETKICA ZA ZUBE ZAVRSAVA POSAO Obicnim cesljanjem mahovine iz nje sve zelene koncaste alge povadite jedva nesto malo mahovine tako stada ali zelena koncasta se uspesno skida Nadam se da ce ovo nekome pomoci
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jul 31, 2020 10:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Avg 01, 2020 1:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja to uništavam AlgExit-om. Provereno. Četiri puta se tretira. Posle trećeg se vidi vidni napredak. Posle četvrtog, totalno uništenje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Avg 01, 2020 5:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja kad trimujem mahovinu, osisam i koncastu algu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sub Avg 01, 2020 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

tetiram i ja driuze horus ali ovo je bilo mala pomoc za one koji nemaju alg exit a uspesno pomaze
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Uto Avg 04, 2020 7:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlična tehnika sa četkicom za zube, provereno!
Takođe i AlgExit pomaže, ali mahovina zna da bude nezgodna na nekim mestima gde je svetlo pogodno za stvaranje alge, pa se mora uklanjati i mehanički, najbolje pre tretmana. Ko voli pipave stvari, možda mu bude to i ZEN iskustvo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka 4 zelena barbusa i dva kribenzisa xxxvelja Na poklon 1 Uto Maj 23, 2023 5:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka beli kisobran - alga?? pingvinpilence Alge 0 Sub Mar 26, 2022 8:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alga ili bolest Vecha Alge 7 Sre Sep 30, 2020 8:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alga ili? uki01 Alge 14 Uto Avg 11, 2020 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nepoznata alga peconis Alge 11 Čet Okt 24, 2019 9:33 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License