Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Problemi sa Limunom Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sloboradov
Akvarista



Registrovan: 02 Maj 2023
Poruke: 24
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 10, 2023 3:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poštovani,
od skoro sam u akvaristici, oko 6 meseci. Generalno sam zadovoljan kako mi do sada ide Very Happy
Akvarijum je 200l, možda ima malo previše ribica iz razloga što su skalari porasli i krenuli da se biju ali ostalo je generalno OK.
Biljke lepo napreduju iako nemam ni podlogu niti im dodajem bilo kakvu prihranu.

Jedino što mo baš smeta su dva uskolisna limuna kojima opada lišće i kao da venu pri vrhu doh su im izdanci zdravi, za razliku od ostalih u središnjem pozadinskom delu koji sasvim lepo napreduju.
Da li se ovoj pojavi može stati na put?

Svaki komentar je dobrodošao, kako za biljke tako i za sve ostalo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Nov 10, 2023 3:07 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sloboradov
Akvarista



Registrovan: 02 Maj 2023
Poruke: 24
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 10, 2023 3:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sloboradov
Akvarista



Registrovan: 02 Maj 2023
Poruke: 24
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 10, 2023 3:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Problemi sa rasvetom i barbusima. IvanBo Rasveta 16 Ned Sep 27, 2020 10:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problemi sa biljakama boskonet Biljke 7 Čet Feb 28, 2019 12:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi akvarijum i prvi problemi-35l Jorimir Početak u akvaristici 17 Čet Jun 14, 2018 9:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problemi u nabavci opreme za morski a... Djofa Morska Akvaristika 5 Ned Mar 11, 2018 1:05 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi akvarium i "problemi" apingu Početak u akvaristici 7 Ned Maj 29, 2016 11:34 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License