Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 rio 125 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Ned Okt 06, 2013 8:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dimenzije 81x50x36
rasveta original juwel 2x28w jedna day+ jedna nature,reflektori original juwel
filtracija original juwel
podloga zemlja za cveće pa preko toga kvarcni šljunak
prihrana easylife cela paleta proizvoda
Co2iz boce rastvara jbl proflora taifun reaktor
zamena vode 50% nedeljno
flora staurogyne sp,rotala rotindufolia ,hm,ludwigia repens,anubias barteri nana,razne vrste cryptocoryne,mahovina nepoznata
fauna,ancistrus x1,cardinal neonka x10,white fine ornate tetra 10,super blue carrytetra 6farlowella acus x2,otocinclus affinis 7,sewella lineolata 1,iriatherina werneri3
akvaristikom se bavim bukvalno 9 meseci (početnik),zavoleo sam ovaj hobi jer jako brzo ulazi u krv.
Pozdrav svim ljubiteljima biljne akvaristike
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Okt 06, 2013 8:13 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 06, 2013 8:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Brutalno dobro i po mom ukusu. Very Happy Da se ni stakla ni podloga ne vidi od biljaka.
Možda si malo preterao sa brojem ribica.

Slikaj malo iz drugih uglova kao i manje delove akvarijuma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 06, 2013 8:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije pocetnicki Smile, jako lepo izgleda
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tiger barb
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 443
Lokacija: Novi Sad 1982 god.

PorukaPoslao: Ned Okt 06, 2013 8:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

POhvale i od mene, ne deluje da si pocetnik. Sto se tice broja riba mislim da nema problema, ima ih dosta ali su sitne i ima puno biljaka i zamena vode je redovne. Biljke izgledaju zaista lepo. Slazem se sa Pegazom, slikaj da vidimo krupniji plan neke delove aq kao i stanovnika. Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Ned Okt 06, 2013 9:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pegazzz ::
Brutalno dobro i po mom ukusu. Very Happy Da se ni stakla ni podloga ne vidi od biljaka.
Možda si malo preterao sa brojem ribica.

Slikaj malo iz drugih uglova kao i manje delove akvarijuma.

Slike sam radio mob.telefonom,potrudiću se da uslikam izbliza koju,a za fotke iz drugih uglova će te ostati uskraćeni jer sa leve bočne strane je zid a sa desne ormar koji je moja lepša polovina zahtevala a ti ne možeš ništa da utičeš na to,jer si nemoćan kao prizetko Laughing da se ženski deo ne uvredi ali one to nekako posmatraju više vizuelno kao ukras neki Razz Što se tiče ribica ako izuzmes cistace i dimenzije istih mislim da to i nije neki problem
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Ned Okt 06, 2013 9:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

simici789 ::
Nije pocetnicki Smile, jako lepo izgleda

hvala,ali jos uvek jesam početnik koji svakog dana nauči nešto novo.Ono što je najbitnije jako dobro deluje na moju psihu Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Ned Okt 06, 2013 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tiger barb ::
POhvale i od mene, ne deluje da si pocetnik. Sto se tice broja riba mislim da nema problema, ima ih dosta ali su sitne i ima puno biljaka i zamena vode je redovne. Biljke izgledaju zaista lepo. Slazem se sa Pegazom, slikaj da vidimo krupniji plan neke delove aq kao i stanovnika. Pozdrav

Hvala,ono sto je dobro to su biljke koje sam ja razmnožio jer sam po njima znao dokle sam stigao.A ono što naučih za ovaj kratak period je da one nikada ne lažu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Ned Okt 06, 2013 9:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Icethunder ::
Pegazzz ::
Brutalno dobro i po mom ukusu. Very Happy Da se ni stakla ni podloga ne vidi od biljaka.
Možda si malo preterao sa brojem ribica.

Slikaj malo iz drugih uglova kao i manje delove akvarijuma.

Slike sam radio mob.telefonom,potrudiću se da uslikam izbliza koju,a za fotke iz drugih uglova će te ostati uskraćeni jer sa leve bočne strane je zid a sa desne ormar koji je moja lepša polovina zahtevala a ti ne možeš ništa da utičeš na to,jer si nemoćan kao prizetko Laughing da se ženski deo ne uvredi ali one to nekako posmatraju više vizuelno kao ukras neki Razz Što se tiče ribica ako izuzmes cistace i dimenzije istih mislim da to i nije neki problem
Ispustio sam reč Hvala Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Ned Okt 06, 2013 10:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo Bravo majstore svaka cast !!!!!!!!!!!!! cestitka cestitka cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Pon Okt 07, 2013 3:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gotika ::
Bravo Bravo majstore svaka cast !!!!!!!!!!!!! cestitka cestitka cestitka
Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Uto Okt 29, 2013 9:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mali update
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Oljisa
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2012
Poruke: 519
Lokacija: Belgija

PorukaPoslao: Uto Okt 29, 2013 9:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo!! Ko sto je kolega vec gore rekao - uopste nije pocetnicki Smile Jako si brzo napredvao i dosao do jednog super akvarijuma Smile Panj mi se jako svidja, oblik i kako si ga ukrasio. Lepe biljkice. Samo napred i sa srecom!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Okt 29, 2013 10:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mazni od nekoga bolji fotoaparat pa opali koju sliku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Čet Okt 31, 2013 6:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oljisa ::
Lepo!! Ko sto je kolega vec gore rekao - uopste nije pocetnicki Smile Jako si brzo napredvao i dosao do jednog super akvarijuma Smile Panj mi se jako svidja, oblik i kako si ga ukrasio. Lepe biljkice. Samo napred i sa srecom!!


Hvala trudim se Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Čet Okt 31, 2013 6:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

reventon ::
Mazni od nekoga bolji fotoaparat pa opali koju sliku.

Da da upravu si,slikano mob.telefonom. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License