Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Heteranthera Zosterifolia i još po nešto Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Tajchili
Akvarista



Registrovan: 16 Jan 2014
Poruke: 135
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 15, 2021 2:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko prodaje ovu biljku? 🙏🙏🙏
Pored nje bi mi dobro došle još neke koje nisu previše zahtevne da pošumim malo mojih 40l.
Nekada sam je imala u akvarijumu i prezadovoljna sam sa njom. 😊

P. S. Živim na Novom Beogradu, ako nekome znači zbog lokacije i ličnog preuzimanja.
Hvala unapred. 😊😊😊
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Feb 15, 2021 2:05 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Ima li neko nešto da pokloni a nešto ... Dedapočetnik Na poklon 0 Pon Mar 15, 2021 7:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Heternathera zosterifolia StefanPN Biljke 3 Čet Apr 16, 2020 10:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebna Heteranthera zosterifolia Zivadin Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Nov 11, 2019 2:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon - Heteranthera zosterifolia... Lenji Lisac Arhiva Malih Oglasa 2 Pet Maj 18, 2018 1:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nov-stari akvarijum i svašta nešto.. Wuck0o Početak u akvaristici 12 Pet Feb 24, 2017 8:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License