Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Borac ne jede Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Zmaj
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 15 Mar 2021
Poruke: 3

PorukaPoslao: Pon Mar 15, 2021 8:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odmah da se izvinim ako sam na pogrešnom mestu otvorio temu.

Naime, pre nedelju i po dana uzeo sam borca, akvarijum deli sa jednom kori pandom i mikrorasbora galaksijama. Imaju sasvim dobar suživot, ne jure se, sve okej.
Kupio sam one trakice za proveru kvaliteta voda, sve okej.
Termometar pokazuje da je toplota vode uvek u bezbednim granicama.
Filter radi 24h, bez problema.

E sada, borac od kada sam ga uzeo nije ništa jeo, neće. Dao sam mu Dajana listiće, neće. Onda sam se raspitao u radnji i dali su mi larve komaraca, rekli to vole da pojedu. Neće ni to. Par puta dođe do površine, približi se hrani i onda ode, izignoriše je.
Sada, on ima normalnu boju, nema nikakve izrasline na sebi, sasvim normalno pliva, nema poteškoća ni da zaroni ni da izroni, diše sasvim normalno. Jedino što voli je da se zavuče i da "drema", al valjda kada napuni baterije raspliva se po akvarijumu opet.


Da li neko može da mi kaže da li je ovo normalna pojava kod borca i šta da radim? Bojim se da ne ugine od gladi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 15, 2021 8:43 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 15, 2021 10:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moguće da je potpuno u redu i zdrav ali ima takvih boraca iz uvoza jedu samo živu granu ili 1 od 10 ako potrefiš suvu,tako da teško mu ugoditi ako je od rođenja odgajen na živoj
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Uto Mar 16, 2021 1:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto je u zajednickom akv tesko je ispratiti izmet, mozda ima neke crevne parazite. Ali ako ih nema nego je samo izbirljiv, verovatno pojede nesto sto preostane kad bas ogladni, navici ce se na sta ima za jelo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zmaj
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 15 Mar 2021
Poruke: 3

PorukaPoslao: Uto Mar 16, 2021 8:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

chaosad ::
moguće da je potpuno u redu i zdrav ali ima takvih boraca iz uvoza jedu samo živu granu ili 1 od 10 ako potrefiš suvu,tako da teško mu ugoditi ako je od rođenja odgajen na živoj


Gde mogu da nabavim živu hranu za njega ili da poručim? Znam da postoji ali mislim da je nigde nisam viđao u prodaji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borac bela izraslina Čokolada52 Bolest 3 Sre Apr 13, 2022 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolesni borac Alekss__00 Bolest 1 Čet Jan 21, 2021 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Japanka jede rep od drugih japanki (m... Boki2000 Početak u akvaristici 3 Uto Nov 17, 2020 11:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License