Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bele pege Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Sub Mar 27, 2010 10:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko moze da mi odjasni sta je uzrok ,i da li mogu da dobiju bele pege od hrane ?????
Bavim se akvaristikom vec duze vreme, sad su mi neke ribice bolesne i nije mi jasno sta je uzrok koristim costapur kao lek ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Mar 27, 2010 10:00 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Mar 27, 2010 10:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel bilo u akvarijumu mozda promena temperature ili neke izmene vode?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Sub Mar 27, 2010 10:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jeste temperaturu sam smanjio sa 26 na 23
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Sub Mar 27, 2010 10:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a i vodu sam pre toga menjao 50 %
Litraza akvarijuma je 50l
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 8:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum/viewtopic.php?t=420
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 3:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Akter
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 04 Apr 2021
Poruke: 3
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Ned Apr 04, 2021 3:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojan ::
http://www.akvarijum.org/forum/viewtopic.php?t=420


Iz nekog razloga ovo ne mogu da otvorim i ,verovatno procitam temu o bolesti...a imam problem.Molim za pomoc. Formirah AQ od 150l,skolski,lagano,sve po PSu...zasadih biljke i sacekah da se 20dana sve sredi.Ubacih za probu par cistaca i par Gupija....sve ok bese...veseli,plivaju,jedu,gupike se razmnozise,pun AQmladji.I ubacih ,omiljene mi Neonke(kraljevske) 10kom...s tim sto su od radnje do mog AQ imale cak dva tri sata puta,na 15c najvise...naravno kesu sam stavio duze na navikavanje u AQ...posle 3 dana osule su se belim tackicama i jedna po jedna za nekoliko dana uginule bez obzira sto sam odmah uradio tretman Plavim lekom Ihtyodex.Cistaci i gupike uzivaju,bez tackica veseli i zdravi...proslo je 10 dana...sta sa vodom,filterom,..a najvaznije sto bi sto pre doneo ribe,prazan mi je i tuzan AQ...Moze savet
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Akter
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 04 Apr 2021
Poruke: 3
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Ned Apr 04, 2021 3:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ah,da...nisam zamracivao AQ i tretirao sa trii dana po uputstvu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bele tačke? SanjaP Bolest 2 Pet Mar 19, 2021 9:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sta korigovati kada puzevima kucice b... Suncokret Ostali Stanovnici 3 Sub Avg 15, 2020 10:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bele alge Zelenizeleni Alge 4 Ned Apr 26, 2020 1:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bele tacke ICH........ srki.acs Bolest 11 Pet Jun 14, 2019 8:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka bele mrlje na staklu tam Početak u akvaristici 9 Čet Mar 22, 2018 5:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License