Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Nedoumica oko rasvete 50 lit. Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
duta




Registrovan: 05 Maj 2021
Poruke: 0

PorukaPoslao: Sub Maj 08, 2021 9:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima!!

Potrebna mi je pomoc, savet u vezi rasvete.
Akvarijum je dimenzija 60x30x30cm. Aqua szus sa fabrickom haubom. Na njemu je bio nekada fabricki ugradjen reflektor (nema ga vise). Zbog sveukupne visine u nedoumici sam sta da ugradim, led ili fluo t5??
Biljke u planu su pretezno manje zahtevne. Ribice: neonke, algari, puzevi, kozice i betta. Znam, kozice i Betta nece da moze... U planu mi je da Betta selktuje kozice. One koje opstanu i nauce da se paze su pobednici😁
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Maj 08, 2021 9:43 am Snimi Poruku Nazad na vrh

chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Maj 08, 2021 10:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako treba da se uklopi u fabričku haubu može led cevka AQUAEL RetroFit Leddy Sunny 10w ili slično od kineza sa KP one Kintons,a ako planiraš bez haube onda ima dosta izbora led konzola i t5.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
duta




Registrovan: 05 Maj 2021
Poruke: 0

PorukaPoslao: Sub Maj 08, 2021 8:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa radije bih pokrio akvarium nego ga ostavio otvorenog, pogotovo zbog klinaca. Hvala na savetu!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dve rasvete na jednom akvarijumu? Maridza Rasveta 1 Čet Jul 20, 2023 8:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pravljenje rasvete od Led cipova 3w Ikebana Oprema u morskoj akvaristici 26 Sub Avg 13, 2022 7:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plad LED rasvete BlackGod Rasveta 12 Čet Okt 07, 2021 2:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko rasvete AleksandaT90 Rasveta 2 Pon Jan 25, 2021 4:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebna vasa pomoc oko rasvete djilepfc1970 Rasveta 8 Sre Jul 15, 2020 10:59 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License