Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Puko mehur ?! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 9:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovako kako naslov kaze izgleda mi da je puko mehur moli sve je normalno asmo sto mnogo otezano pilva i stalno tone kada krene da pliva,pa me zanima da sta da radim sa njom stra me da ne izazove neku bolest de cu posle taman sam oformio maticne parove...javascript:emoticon('Shocked')
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 9:05 am Snimi Poruku Nazad na vrh

deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 2:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je megur pukao zapravo nema pomoci, nije zarazno tako da ostalim ribama nece biti nista. Ona ako uspe moze dugo da zivi tako al ce otezano plivati uvek.
Nego jesi li siguran 100% da je mehur pukao a da nije nesto srugo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 4:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa gledaj te molike sam ja izvodio i stvarno su sve extra sve,cak su kod mog burazera prezivele pad sa 25* na 15* i opet vraceno na 25* i zive i zdrave,ne pokazuje simtome da je bolesna stalno pliva i odvara,i kada je hranjenje u pitanju ima BIG apetit... Mislim da jedino to moze da bude.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kribensis mehur iznad oka ejsventura Bolest 0 Uto Dec 22, 2015 4:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hitno poklanjam ribice. Puko akvariju... skalar987 Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Nov 03, 2013 5:19 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poremecen mehur kod japanke OchA Bolest 2 Pet Nov 02, 2012 11:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako se leci mehur kod japanke? niza92 Bolest 4 Pon Feb 20, 2012 10:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puko grejac nikouro Uradi Sam (DIY) 28 Ned Dec 11, 2011 12:00 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License