Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 sijamski borac ikra Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temu
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Pet Nov 26, 2010 1:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

posto svi znate kakav je moj otac za ribice uzeo je borca muzijaka i zenku i kad sam gledao upustvo kako se muzijak i zenka pare on je gledao krijuci i sve to uradio samo u mrestilicu.
i evo slike dali u mehuricima ima ikre.
zenka je pala u trans i sve ali nisam siguran.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Nov 26, 2010 1:55 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Pet Nov 26, 2010 2:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo gnezdo je on napravio ali ovde nema ikre...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Pet Nov 26, 2010 2:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok micem ga iz mrestilice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Pet Nov 26, 2010 2:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemoj, ostavi ih jos...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Pet Nov 26, 2010 2:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sad sam ih makao a i nehumano mi je da se pare u tako malom prostori
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Pet Nov 26, 2010 3:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dali je uopste zenka polno zrela

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Pet Nov 26, 2010 4:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slike su ti nejasne. Valjda si video kada se muzijak i zenka uvijaju i ispada ikra? Muzijak je trebao da ostane jer se brine o gnezdu i ikri. Ali pre svega toga treba da znas sta ces sa malima, treba im sitna ziva hrana i dosta prostora
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Pet Nov 26, 2010 4:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nisam video da propada ikra ssamo sam video da je zenka pala u trans a odma sam ihh makao jer mi nehumano da se pare u tako malom prostoru.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Ned Nov 28, 2010 12:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kada se borci opare koliko im treba vremena da se opare sledeci put
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Nov 28, 2010 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo ovako,prvo objasni sta te interesuje,drugo moze da prodje i 10 godina a moze i pola meseca,sve zavisi od tebe!Ako te jos nesto interesuje pitaj Wink

Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Ned Nov 28, 2010 10:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cim zenka bude spremna, sto zavisi od dosta faktora, ishrane na primer...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Ned Nov 28, 2010 11:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e to me zanimalo hvala zakljucajte temu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Pon Nov 29, 2010 2:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ljudi necete verovati.
ja se vracam sad iz skole i hocuda muzijaka i zenku maknem iz mrestilice da ih nemucim vise ali vidim muzijak obavija zenku i iz nje izlaze bele kuglice velicine 1mm Smile.
i muzijak to uzima dok zenka samo stoji na mesto i proguta dva tri komada ikre i krene kod gnezda i radi nesto.
jupiiiiiiiiiii yeah.
a dali se moze desiti muzijak kad se opari da tu ikru pojede a ne da je stavi na gnezdo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Pon Nov 29, 2010 2:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne, muzjak ce ikru vracati na gnezdo gore, ikra ne sme da pada na dno zato je on ustima kupi i vraca u gnezdo, po zavrsetku mresta ja bih zenku uklonio iz te mrestilice lagano da ne ostetis gnezdo jer ako gnezdo upropastis ode mas' u propast... Zenka ume da dok bezi od muzjaka u mrestilici da upropasti gnezdo a i da pojede ikru. Muzjaka ostavi jer ce on vracati ikru ako padne na dno. A tebi savetujem da odes da kupis Artemiju da bi malci imali sta da jedu sto pre!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Pon Nov 29, 2010 2:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

striko mi ide za beograd danas pa ce da kupi a neznam gde ima da se kupi u cg
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temu
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam dva Crossocheilus Siamensis... tiberi Na poklon 1 Sre Okt 25, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac bela izraslina Čokolada52 Bolest 3 Sre Apr 13, 2022 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac ne jede Zmaj Bolest 3 Pon Mar 15, 2021 8:43 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License