Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kvarcni pesak dobija zutu boju ? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Somi.bg
Akvarista



Registrovan: 25 Apr 2010
Poruke: 24
Lokacija: Beograd,Rakovica-Resnik

PorukaPoslao: Čet Maj 13, 2010 12:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ovako podloga je hranjiva,humus,mrezica,krupniji sljunak,pa sitniji.
Osvetljenje 0,5w po 1l
Desava se to da je sitniji pesak poceo da poprima neku zutu boju ?
Sta da radim ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Maj 13, 2010 12:11 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Pr.Skiner
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2010
Poruke: 406
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Čet Maj 13, 2010 12:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa verovatno se prlja... To bi kozice lepo pocistile... Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Somi.bg
Akvarista



Registrovan: 25 Apr 2010
Poruke: 24
Lokacija: Beograd,Rakovica-Resnik

PorukaPoslao: Čet Maj 13, 2010 10:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci kozice mogu to da srede Smile
To je neka zuto narandzasta boja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pr.Skiner
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2010
Poruke: 406
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Čet Maj 13, 2010 3:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako njih neko ne sredi. Wink Vrlo je verovatno da se sljunak isprlja, a kod mene su to koze resavale...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Maj 15, 2010 12:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kod mene je problem u sitnom shljunku koi sam danas kupio ,na kesici pishe ukrasna podloga za aq.stavio sam u sud i potopio,menjam vodu u sudu ali uvek je bela kao mleko proizvodjach ''penanta'novi sad.koristiti ga ili neeeee?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Proba
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2010
Poruke: 146
Lokacija: Beograd-Borča

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2011 9:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ne otvaram novu temu.
Imam kvarcni sljunak iz Vrsca i treba da ga stavim u AQ. Kakvu prethodnu pripremu zahteva? Samo ispiranje vodom, iskuvavanje...?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
slobabob
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 09 Feb 2011
Poruke: 267
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2011 11:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Proba ::
Da ne otvaram novu temu.
Imam kvarcni sljunak iz Vrsca i treba da ga stavim u AQ. Kakvu prethodnu pripremu zahteva? Samo ispiranje vodom, iskuvavanje...?

dovoljno je to
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ssrki
Akvarista



Registrovan: 01 Feb 2011
Poruke: 227
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2011 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam moj isprao u vise voda i iskuvao, uopste nije mutio vodu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Čet Mar 03, 2011 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

iskuvaj ga samo..ili ispiraj u sto voda..i meni je beleo vodu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
krcko
VIP



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 416
Lokacija: novi beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 04, 2011 2:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Proba ::
Da ne otvaram novu temu.
Imam kvarcni sljunak iz Vrsca i treba da ga stavim u AQ. Kakvu prethodnu pripremu zahteva? Samo ispiranje vodom, iskuvavanje...?


Isperi dok voda ne postane bistra, onda samo sve istuširaj vrelom vodom i u akvarijum, nikakvo iskuvavanje nije potrebno. Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Japanka dobija crne fleke sofijaxs Bolest 0 Pet Maj 29, 2020 5:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ancistrusi za pesak gotika Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Feb 17, 2020 12:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crni pesak (kvarc) srki.acs Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jul 06, 2019 8:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Pesak iz aktivnog sistema Peku Arhiva Malih Oglasa 3 Pet Jul 05, 2019 9:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Morski pesak u slatkovodnom akvarijumu? Zivadin Podloga 4 Pon Okt 08, 2018 12:43 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License