Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 muzjak ksife se cudno ponasa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
overburner
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2010
Poruke: 86
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Pon Mar 28, 2011 11:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kao sto u naslovu kaze ksifa mi se cudno ponasa bilo je sve ok zadnja dva tri dana je na dnu vrlo polako i ne zainteresovano pliva nije ubacivano nista novo u akvarijum da bi se unela neka bolest promenjena je 1/3 vode mozda mi se cini ali kao da su mu peraja malo iskickana moze li ko pomoci oko njega ili mu je zapecacena sudbina?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 28, 2011 11:57 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

vlada71
Akvarista



Registrovan: 03 Jan 2011
Poruke: 363
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Uto Mar 29, 2011 12:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li mozes da postavis neku sliku,pa da vidimo.Meni po tvom opisu lici na parazite,aliiiii.Pozz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
overburner
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2010
Poruke: 86
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Uto Mar 29, 2011 1:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sutra cu pokusati da uslikam ako uspe da pregura noc mada nisu mu bas u velikoj meri ostecena preaja samo onako malo po vrhovima ali uzimajuci u obzir da ima nekog ludog frenatuma koji juri sve zivo da li postoji mogucnost da je on ostetio peraja?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 29, 2011 1:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda,koliko je star aq,jesi ga ciklirao?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
overburner
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2010
Poruke: 86
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Uto Mar 29, 2011 1:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

aq je star oko 7-8 meseci cikliran je
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
suzana2501
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2011
Poruke: 15
Lokacija: banja luka

PorukaPoslao: Sre Mar 30, 2011 3:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i meni se to desilo samouzijakom ksife.bio je miran i nezainteresovano plivao,primetila sam da su mu skrge malo pobelele,ali nisam ni stigla da ga lecim vec je uginuo.... ostale ribice sam lecila MIS SARPOEX.... tako su mi rekli da radim. Kasnije sa,m promenila polovinu vide i stavila aktivni ugljen.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
overburner
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2010
Poruke: 86
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Čet Mar 31, 2011 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovako da se javim i ja red bi bio Smile muzjak je morao da bude izbacen iz akvarijuma posto mi je karantinski pukao (a nisam smeo da ga drzim vise u aq da ne bi zarazio ostale ribice) kupljen je drugi muzjak,mislim da ovom ovome nije bilo spasa jer sam ga pra puta odvajao od prelivne cevi nije imao snage da se sam odvoji
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ksife se ganjaju unazad Aki1710 Razmnožavanje 1 Sre Apr 22, 2020 8:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zuti Moli muzjak zlatnozrno Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Feb 25, 2019 8:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Muzjak Kribenzisa i par pelcera Ludwi... zlatnozrno Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Dec 05, 2018 6:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Japanka - cudno ponasanje IvaKiki Bolest 7 Sre Mar 28, 2018 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Muzjak Midas nickname Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Maj 07, 2017 4:26 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License