Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Siber lajsne Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Sre Jun 15, 2011 11:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trebaju mi plasticne lajsne za siber poklopac.Da li neko zna gde da ih trazim?Gledao sam u par radnji u mojoj okolini i nigde ih nema.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jun 15, 2011 11:13 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2011 1:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koliko ti treba komadajer ces na veliko ili malo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2011 4:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne treba mi mnogo,samo jedan aq da zatvorim.Znaci jedno metar.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2011 5:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesi li razmisljao o staklenim lajsnama koje ces silikonom zalepiti, a iste iseci kod bilo kog stakloresca od 3-4mm stakla?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2011 7:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sale75bgd ::
Jesi li razmisljao o staklenim lajsnama koje ces silikonom zalepiti, a iste iseci kod bilo kog stakloresca od 3-4mm stakla?
moze i te lajsne a ima i alyuminuske i one nisu loseima ih kod staklorezacaja imam samo plasticne koje imaju gore rame koje dolazi na staklo i ne lepe se...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Pet Jun 17, 2011 2:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imao sam na jednom aq staklene i nisu mi se dopale.Staklo se krunilo po ivicama kako je poklopac strugao po njima prilikom kretanja napred nazad.Na drugom imam plasticne i one su mi ok.Samo je njih proizvodila neka domaca firma,koja je "uspesno" privatizovana,tako da se ne mogu vise naci.Rece mi komsija za neko stovariste gradjevinskog materijala gde je on video nesto slicno pa cu da proverim i da objavim da li sam ih nasao, posto se vise ljudi interesovalo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pet Jun 17, 2011 1:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jongi ::
Imao sam na jednom aq staklene i nisu mi se dopale.Staklo se krunilo po ivicama kako je poklopac strugao po njima prilikom kretanja napred nazad.


To moze biti samo posledica lose isecenog stakla i lose obrade istog. Kada se staklo obradi ( masinski najbolje ) to se nece desavati. Vecina nas na forumu ima takve lajsne i nemamo problem s tim, tako da lepo odneses staklo kod stakloresca, urade to fino a nece te kosta puno. Primer: Staklo 8mm dimenzije 88*31 secenje + masinska obrada su kostali 340 din, a to je mozda moglo i manje a u Bg i duplo manje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 17, 2011 7:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imaju ih firme koje rade plocaste materijale, znas ono univer, medijapan, kuhinje, plakari,...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Pet Jun 17, 2011 8:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas u takvu jednu treba da pogledam.Komsija je neke kuhinjske elemente gledao pa je naleteo na nesto sto bi odgovaralo opisu. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Lajsne ljiki Uradi Sam (DIY) 1 Pet Avg 31, 2018 9:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Šiber lajsne? nemanjask Uradi Sam (DIY) 0 Pet Avg 07, 2015 5:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Siber Lajsne nemanjagajic Početak u akvaristici 1 Uto Feb 04, 2014 9:06 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License