Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Vruci dani Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
petsrdjan
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 597
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Pet Jul 15, 2011 11:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Interesuje me kako uspevate da temperaturu u akvarijumu drzite na zeljenoj,jer po ovoj vrucini...uh....ja muku mucim Smile
Kakvi su vam sistemi,metode,kako hladite vodu ? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jul 15, 2011 11:52 am Snimi Poruku Nazad na vrh

stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pet Jul 15, 2011 11:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Veruj mi ja nikako,kuca ima izolaciju,samo jedan akvarijum ide 30C(3 stedljive Very Happy ),ostali ni toliko. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Cuja
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 266
Lokacija: Ravno Selo/okolina Novog Sada

PorukaPoslao: Pet Jul 15, 2011 12:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Upalim klimu i nemam brigu...tempretura mi je 25-26c
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Crayfish :)
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Maj 2011
Poruke: 92
Lokacija: Beograd - Karaburma

PorukaPoslao: Pet Jul 15, 2011 12:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene se ni ribice ni rakovi ne bune Smile Redovno menjaj vodu i nebi trebao da imas problema.
doduse znam slucaj da su komsiji prosle godine iskakale ribice iz akvarijuma za vreme najgorih vrucina , ali kod njega je bio bas pakao . .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Pet Jul 15, 2011 1:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja uopste nemam problema,cak mislim da se ne bih ja mogao kupati u toj vodi kakva je u akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Pet Jul 15, 2011 1:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kada mi je tempetatura blizu trideset ukljucim klimu i temperatura pane na 25-28 a ako to nece onda mozes da usmes malu bocu vode zamrznes je i stavis u aq
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Balkan
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 12 Jun 2011
Poruke: 171
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Pet Jul 15, 2011 1:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

30? Druze,meni na termometru pise 19 stepeni,ali misim da nije tacan. Mada voda uopste nije ni mlaka!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Jul 15, 2011 2:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene je temperatura stalno 27C mada možda termometar malo zaobilazi istinu smejanje Laughing Mada ja mislim da uvek varira jer danju nam radi klima na 25C a noću je isključimo Very Happy Mada ribicama i biljkama ne smeta Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
petsrdjan
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 597
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Pet Jul 15, 2011 2:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma meni je temperatura oko 28-29 C to je za neka 3-4C vise od koje ja zelim. Klima radi ali ne postizem bas neki efekat jer je akvarijum malo zaklonjen Sad Probao sam i sa kockicama leda da ubacujem u filter,mada ni sa tim nista nisam postigao Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Pet Jul 15, 2011 3:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Klima u dnevnoj sobi, Midea 12, i nemam problema ni u jednom aq. Nocu je iskljucim i otvorim sve sto se moze otvoriti po stanu (prozori, terasa). Ujutru u pola 8 opet klima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Jul 15, 2011 5:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moje mišljenje je da se sa temperaturom vode ne opterećuješ ako ta temperatura odgovara ribicama i biljkama ( ako imaš biljke Rolling Eyes ). Ja u mom akvarijumu ništa ne čačkam i nemam problema Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka poslednji suncani dani joca93knj Razno 0 Čet Nov 04, 2010 10:30 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License