Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Albino Corydoras nestao! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
LakiNena
Banovan
Banovan

Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011

PorukaPoslao: Pon Avg 15, 2011 11:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nestao mi je moj albino kori bio je u akv. i to vece mi je sestra donela dva Zelena Barbusa i bio je tu ali se zavlacio u dvorac.Sutra ujutru sam se probudio i prao akvarijum ali njega nema,pogledao sam svuda da nije iskocio ali nije pa bih da saznam dali Z.Barbusi jedu Korije?!Ali su se lepo slagali.Razmisljao sam da ga nije uvukla potpopna filter pumpa jer je sitan ali nije taj dan kada sam je cistio nista nisam nasao ni trag od njega sta vi mislite kako je nestao?ILI IMAM MESOZDERA OD BARBUSA U AKVARIJUMU?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Pon Avg 15, 2011 11:40 am Snimi Poruku Nazad na vrh

misoo83
Akvarista

Registrovan: 11 Sep 2009

PorukaPoslao: Pon Avg 15, 2011 12:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne moze ribica tek tako da nestane preko noci ili je iskocio iz akvarijuma ili se zavukao negde ,ni jedna ribica koju ti drzis ne jede ribice (pogotovo malo vece one) nemas ti piranu u akvarijumu Very Happy

Koje sve ribice imasu akvarijumu ?

Skoro sve ribice oce da jedu mrtvu ribicu ali to se vidi i traje 1-2 dana a nekad i duze dok je celu ne pojedu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
LakiNena
Banovan
Banovan

PorukaPoslao: Pon Avg 15, 2011 12:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa neznam kako je nestao imam pomesano:
Skalar
Kori
Platike
Gupike
Crni Moli
Tiger Barbus
Zeleni barbus
I neke na k zute boje (neznam ime)
Neznam kako je nestao ali nije iskocio i prosto ga nema detaljno sam pogledao nije imao gde da se zavuce.
Popaj
Akvarista

Registrovan: 06 Apr 2011

PorukaPoslao: Pon Avg 15, 2011 2:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@LakiNena
Ovo što je navedeno od ribica koje držiš u aq. ne mogu da budu u istom akvarijumu.Bez kompromisa. Pošto trenutno nedržim nijednu od navedenih, ne bi bilo loše da neko drugi izvrši selekciju istih.
nikouro
Urednik
Urednik

Registrovan: 14 Feb 2010

PorukaPoslao: Pon Avg 15, 2011 3:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Riba nemoze da nestene u akvarijumu. Kazes da nije ni oko akvarijuma, sto znaci da bi trebala biti u akvarijum. Pitanje je : Da li je sakrivena ili u necijoj utrobi ???
Koje su ti to ribe : k zute boje ???
Kombinacija riba ..... tu bi trebalo da odlucis sta ces drzati u akvarijum. Neide ti ta kombinacija i taj br. ( npr; barbusi min. 6 kom jer su tada mirni i uglavnom se medjusobno jure, max 1 ili 2 barbusa... mogu da naprave pravu malu pometnju u akvarijumu ).
LakiNena
Banovan
Banovan

PorukaPoslao: Pon Avg 15, 2011 7:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa znam za barbuse da se jurkaju ali sam svuda detaljno pretrazio.A za akvarijum cu srediti odabir riba treba da ih dam sestri ali nemam trenutno gde da ih stavim pa ih drzim sve zajedno.Nemoguce je da se riba sakrila jer sam pretrazio svaki kamencic nije imao gde.Te zute ribe su sitne ime im je klisijadi kl... neznam kako se zovu ne secam se ali su svi okej nema problema i tuca samo sto se dva tiger barbusa jure.Sve je trenutno ok znam da je zgusnuto ali sredicu to samo jedno pitanje GDE JE KORI???Kako je mogao da odjednom nestane ja neznam ali sam povezao sa zelenim barbusima.Pomoc sta vi mislite?
misoo83
Akvarista

Registrovan: 11 Sep 2009

PorukaPoslao: Pon Avg 15, 2011 7:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas macku u kuci ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
LakiNena
Banovan
Banovan

PorukaPoslao: Pon Avg 15, 2011 7:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemam macku samo ribice.
japamija
Akvarista

Registrovan: 03 Jan 2011

PorukaPoslao: Uto Avg 16, 2011 3:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako imas u akvarijumu "skoljku" od morskog jeza 99% je ispod nje, a ako ne... pa s obzirom koliko ribica imas, svaka nek uzme po 2 griza i od korija ostade samo kicma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
LakiNena
Banovan
Banovan

PorukaPoslao: Uto Avg 16, 2011 10:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemam skoljku ali je moguce da je uginuo pa su ga pojeli.Nek mu je laka zemlja.Moze LOCK
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ancistrus albino maticna zenka puna p... Ikan1 Bolest 0 Pon Apr 05, 2021 1:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras black Venezuela Tibor Ribe 2 Sub Dec 12, 2020 2:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras Pygmaeus, sakura red, malez... Veverac Tražnja 5 Uto Nov 10, 2020 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Albino gupi Alexa777 Tražnja 0 Sre Sep 09, 2020 10:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus mužjak albino chaosad Razmena 1 Uto Jul 28, 2020 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker