Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mini Betta Land Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 27, 2011 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ovako ljudi kod mene je situacija veoma komplikovana....Imam 3 akvarijuma i jedan od 50l u planu.Svi su prenatrpani.Taj od 50l ce biti spas....Istaje mi mali od 15l.Da li da u njega stavim malce ili napravim Betta Land...
Betta Land
Imam filter pumpu isljunak kao podlogu (i 2 plasticne biljke i keramicki dvorac koje ne bi trebalo ni da spominjem Evil or Very Mad )
Koje biljke idu lepo uz borca?
Malci Land Very Happy
Da li da ubacim filter pumpu ili korner ili sundjer filter?
Sta da ubacim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 27, 2011 9:38 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Okt 27, 2011 9:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za malce je uvek bolji spoljasnji filter da skupi puno prljavstine jer smo svi kao nase mame jer dajemo malo vise ljubavi sti zapravo treba i to malo vise ljubavi moze da napravi problem u akvariumu tako da spoljasnji filter za malce.
A akvariumi koje su litraze? ta 3 kom?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 27, 2011 9:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedan od 150l jedan od 4l i jedan od 15l i novi u planu od 50 i jedan od 100l za prolece....Malo mi je muka praviti spoljasnji jer im usisavam redovno sa mojim prostim patentom (spric i crevo...)Pozzz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Grejanje mini odgajivacnice zimi Zivadin Razno 1 Pet Sep 03, 2021 12:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem betta muzjaka Novi Sad ili L... uki01 Tražnja 0 Pon Okt 26, 2020 3:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetnicki akvarijum - mini deo priro... Lenji Lisac Početak u akvaristici 18 Pon Avg 31, 2020 4:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mini odgaivacnica - Baia Baia Uradi Sam (DIY) 16 Uto Avg 11, 2020 7:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Betta akvarijum 12,5L MilosAkvascape Početak u akvaristici 2 Ned Maj 17, 2020 11:58 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License