Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 genetika Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gupy1997
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 11 Okt 2011
Poruke: 169
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Sub Nov 05, 2011 10:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze li mi neko iskusan pojasniti nesto oko genetike gupika
moze i slike
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Nov 05, 2011 10:44 am Snimi Poruku Nazad na vrh

mixi767
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 77
Lokacija: Beograd-Umka-Pecani

PorukaPoslao: Sub Nov 05, 2011 12:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisi morao da otvaras novu temu ali evo linka: http://www.akvarijum.org/forum/genetika-t3876.html Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gupy1997
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 11 Okt 2011
Poruke: 169
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Sub Nov 05, 2011 12:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mixi767 ::
Nisi morao da otvaras novu temu ali evo linka: http://www.akvarijum.org/forum/genetika-t3876.html Wink

znam ja sve to video sam
ali mi nije jasno naprimer koji je f1 muzijak i tako dalje i sme li se ukrstati tamni sa svetlima
itd
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
mixi767
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 77
Lokacija: Beograd-Umka-Pecani

PorukaPoslao: Sub Nov 05, 2011 12:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moraces da sacekas nekog iskusnijeg ne racunaj na mene ja stvarno neznam.
Laughing Embarassed Embarassed
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Nov 05, 2011 4:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gupiku mozes da mesas kako god hoces, problem nastaje kad hoces jednu liniju da zadrzis jer to se cisti godinama. Da bi se igrao sa genetikom moras da znas unazad sta se cime mesalo, lako je ako imas 2 ciste linije i to mesas jer ondak mozes otprilike da kazes sta ces da dobijes.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Nov 05, 2011 6:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Upravo tako kao sto kaze Deak.

Ima tu dosta stvari koje su bitne. Vec duze vremena imam u planu da da sve vezano za ovu tematiku objedinim i stavim na jedno mesto ali posto to zahteva dosta vremena nikako da odradim, bice...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
gupy1997
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 11 Okt 2011
Poruke: 169
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Nov 06, 2011 5:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Okk
Hwala wam swima mada nista nisam razumeo
E da zanima me jos da li je dacno da se gupike mogu ukrstati u srodstwu swe do treceg kolena
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gupy1997
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 11 Okt 2011
Poruke: 169
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Nov 06, 2011 6:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

naprimer kad bih ovu zenku upario
Image
i ovog muzijaka
Image
sta da radim dalje sa parenjem njihovih potomaka
da muske pustam na majku
ili zenske pod oca
MOLIM ODGOVOR
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malci gupika genetika ili nesto drugo popindeed Bolest 9 Uto Feb 11, 2020 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus genetika Lenji Lisac Ribe 8 Sub Mar 26, 2016 6:02 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Izdvojeno: Genetika Bojan Guppy fun club 0 Uto Jan 18, 2011 8:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Genetika kod gupika chepik Guppy fun club 50 Uto Okt 12, 2010 8:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License