Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Anubias nana ili Microsorum Pteropus Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Goran72
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2011
Poruke: 74
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 02, 2011 10:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,da li neko moze da mi objasni kako da vezem Anubias Nanu ili Microsorum Pteropus (procitao sam da se vezuju za panj,a imam jedan u akvarijumu pa bih bas da je zakacim) jel moze neko da mi objasni kako se to radi?Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Dec 02, 2011 10:23 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 02, 2011 10:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta te muci? Izvadis panj iz akvarijuma, ne moras, ali je znatno jednostavnije, prislonis biljku na odgovarajuce mesto, obmotas malo strunom za pecanje ili nekim adekvatnim koncem i to je to, samo vratis u akvarijum. Smile
Inace, kada vezujes biljku, obmotaj konac oko rizoma, nemoj listove da vezujes.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Goran72
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2011
Poruke: 74
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 02, 2011 10:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo to...Bas prosto hvala ti na savetu.A da li smem anubiju u podlogu ispred panja ili malo zavezanog za njega a iza njega da zavezem Microsorum.Hvala ti Blue
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Pet Dec 02, 2011 10:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam jednu anubiju "zakacio" za panj tako sto sam uzeo parce olova koje sam dobio kad sam kupio biljku, zakacio za rizom i postavio tako na panj i posle nekog vremena se biljka sama pricvrstila.
Naravno, mnogo bolje resenje je sa najlonom za pecanje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Dec 02, 2011 10:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes anubiju u podlogu ali moras paziti da samo koren bude u podlozi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Anubia Nana, ogroman zbun +30cm velicine nebojsar Ponuda 2 Čet Maj 11, 2023 2:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Microsorum "Narrow" Aquamaniac Ponuda 0 Sre Avg 24, 2022 9:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubius nana na poklon Plivac Na poklon 0 Sub Jan 22, 2022 11:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubia nana truli Peku Biljke 14 Pet Nov 05, 2021 7:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubia Nana i Ludwigia Repens Rubin nebojsar Ponuda 0 Sub Apr 24, 2021 6:44 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License