Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 aparat Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Sub Dec 03, 2011 5:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozz drustvo...koj bi mi vi dobar foto aparat preporucili do 20.000 din???
da je dobar za makro fotografije...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 03, 2011 5:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Dec 03, 2011 7:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da moj canon a400 ima 8 godina i mogu da kazem za njega da moze sasvim solidno da uslika makro. Ako se vodim nekom logikom svaki novi model je bolji od njega.
S obzirom da sam s njim zadovoljan svakako ce i sledeci biti canon. Jednostavno navika.

Poredjenje modela i cena:

http://www.itsvet.com/proizvod.....amera/29/4
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 03, 2011 7:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iskreno, za taj novac mozes da uzmes pristojan turisticki, da ne kazem univerzalan foto aprat, i to je to. O ozbiljnom makro fotografisanju u toj cenovnoj klasi nema ni govora.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Sub Dec 03, 2011 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa znam ali neki sa kojim mogu ribicu da uslikam a ne da je je hvatam pa da je prebacujem u kotilicu da se smiri pa...300 cuda...ne govorim o nekim extra makro fotografijama...

http://www.itsvet.com/proizvod.....ra/34/1017

ovako nesto?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Dec 03, 2011 8:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sa ribama je malo nezgodno jer nisu mirne pa aparat teze moze da ih fokusira. Verujem da neki bolji aparati automatski rade taj fokus.
Kad su ribe u pitanju moras se malo snaci, ja nekad kad izgubim zivce udarim makro na nesto pa onda cekam i vrebam ribu Smile Niti to bas to ali nekad ispadne solidno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 03, 2011 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za to sto si naveo i mnogo vise, pomenuti model ce biti odlican.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chavke
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2011
Poruke: 305
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Dec 03, 2011 9:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tehnicki je najbolji aparat ako ima rucna podesavanja
sto krace vreme okidanja i manual fokus koji podesis pa jos i da ribica prodje ispred tako sam ja radio
i naravno ispucas 20 slika 2-3 ce valjati
ja bas gledam ovaj model CANON Powershot SX130 IS, 12.1 MP, 12x zoom , 3 " LCD gnjavio sam sx110 i meni je ok a sad su na akciji oko 17ooo malo google videces ko ih prodaje a sacekaj jos malo pre nove godine znaju da krenu akcije a posle nove bude mrtva sezona pa ako ti se kocka mozes proci jeftinije
u svakom slucaju davi prodavca da ti probas aparat u makro modu bez blica
jer ja kao bivsi prodavac cu da izaberem uslove koji ce prodati a koje ti neces koristiti na aparatu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Ned Dec 04, 2011 1:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Blue ::
Za to sto si naveo i mnogo vise, pomenuti model ce biti odlican.


znaci moze tako neki...super...
treba baba i deda da mi kupe nesto za rodjendan pa nzm sta da narucim Very Happy ...pa reko ajde foto aparat neki bolji...i da bude samo moj...posto vec imam jedan prodicni koji moji uvek nose pa ja ne mogu da se poslusam kad mi treba Very Happy...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Pon Dec 05, 2011 1:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav.jasam skoro kupijo na akciji u RODI jevtin aparat FUJIFILM od12piksela samo4.000hiljade i super slika za te pare mozes 5 aparata ovakva da kupis ...
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Dec 05, 2011 11:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ali se Joca interesovao za makro fotografiju sto nije slucaj sa tvojim pokazanim slikama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 05, 2011 11:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Joco, pogledaj u temi 'Kozice' u okviru foruma 'Ostali stanovnici' fotografiju koju sam malopre postavio. To je slikano turistickim Canon fotoaparatom starim 6-7 godina, koji ima pristojnu optiku, ali jadan CCD i sada nema prakticno nikakvu novcanu vrednost. Ako sa time moze da se slika tako blizu, zamisli sta sve mozes sa aparatom koji si izabrao, samo uz malo vezbe i truda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Pon Dec 05, 2011 11:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

prvo sam nju video pa sam onda vido odgovor na ovu temu...bas sam hteo da prokomentarisem da i ja zelim takve fotografije... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Preporuka za foto aparat cvelegoa Razno 7 Uto Mar 10, 2015 5:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li bi koristili aparat ili filter ... CTale Razno 17 Sre Jun 18, 2014 1:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filteri za kućni RO aparat nemanjask Razno 0 Ned Avg 11, 2013 9:55 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati RO uredjaj - aparat za reversnu osmozu Coa Akvarijum Centar 0 Čet Okt 25, 2012 4:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Aparat za slikanje Raka Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Mar 06, 2011 11:32 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License