Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Razmnozio bih ancitruse i corydorase.. Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Ned Okt 30, 2011 6:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta je najbitnije od uslova za razmnozavanje ove dve vrste riba?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Okt 30, 2011 6:21 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 30, 2011 6:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve si to mogao naci na PRETRAZI!Imas mrest Ancistrusa kao video i o korijima kao tekst!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Ned Okt 30, 2011 6:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo ti mrest ancritusa [youtube:d6335b0cf3]http://www.youtube.com/v/EvwfBHKjmHw&feature=player_embedded[/youtube:d6335b0cf3]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 30, 2011 6:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo ti tema za Koridorase! http://www.akvarijum.org/forum.....t1789.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Ned Okt 30, 2011 6:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znam gledao sam taj wideo ali ja bi ih izmrestio u zajednickom akvarijumu..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 30, 2011 6:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Eee to si trebao da kazes!To veoma tesko!Ancije ces moci ali korije nikako!Ancistrus,muzijak ce da se zavuce u pecinu (najbolje od kokosovog oraha) i cuvati ikru ali kad se mladj izlegne onda tesko...Samo morao bi da stavis neku mrezicu na ulaz da mali nemogu da pobegnu ali ne znam kako bi ih pohvatao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
LakiNena
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jul 2011
Poruke: 297
Lokacija: Srbija,Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 30, 2011 6:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koridorasima trebaju posebni uslovi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 30, 2011 7:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@LakiNena:

Molim te, malo smanji doživljaj. Niko prema tebi nije upotrebljavao ovakve tonove kad si ti postavljao svoja pitanja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Okt 30, 2011 7:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A kakvi su to posebni uslovi za koridorce?

@sijamski borac

Mozes ti izmrestiti i koridorase u zajednickom ali je veliko pitanje da li bi mladj opstala. To najvise zavisi od ostalih riba, da li bi imali gde da se sakriju. Stvar je malo teza tu.
Dajem ti primer iz jednog svog akvarijuma gde se nalze maticni ksifoforusi i blekovi. Zajedno ih ima oko 20-25. Koridorasi su par puta bacili ikru jer ja nisam stigao da ih prebacim. Iz tih nekoliko puta dva su prezivela, jedan iz jedne generacije i jedan iz druge. Napominjem da u jednom delu akvarijuma ima dosta mahovine koja je obrasla neke grane pa su se verovatno tu ispod skrivali. Teska je to misija.
Ukoliko zelis njihov mrest izdvoji ih u neki manji akvarijum i pusti ih da odrade mrest pa probaj podici male. Mislim da ti je to mnogo jednostavnije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Ned Okt 30, 2011 8:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oke.. Koliko litra akvarijum bi mi bio potreban za mrest ancitrusa? A koliko za corydorase..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Okt 30, 2011 8:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma moze i 20.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Ned Okt 30, 2011 8:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok planiram da pravim od 30 jedan.. pa cu da pokusam da ih izmrestim..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Y2K986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2011
Poruke: 216
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Sre Apr 04, 2012 12:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ne otvaram novu temu, samo da se nadovezem. Da li je obavezno da se stavljaju u odnosu 2:1 prilikom mresta. Mogu li da se stave 2 zenke i 4 muzjaka i da se ceka mrest?
Koridorasi su u pitanju.


Poslednji izmenio Y2K986 dana Sre Apr 04, 2012 12:42 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Apr 04, 2012 1:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni su se mnogo puta mrestili koridorasi u zajednickom akvarijumu,i pande i da kazem oni obicni,al malo njih prezivi iako imam ogroman busen mahovine,sve zavisi sta jis imas od riba i to je to.vole oni da se mrete ako su stabilni uslovi u akvarijumu Smile
svaka cast CTale Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Y2K986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2011
Poruke: 216
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Sre Apr 04, 2012 1:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Podrazumeva se da ce biti u mresnom akvarijumu, bez ostalih ribica.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kupujem Panda ili Black Venezuela cor... uki01 Tražnja 0 Sre Apr 21, 2021 11:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodajem Ancitruse - muzjake ALBINO -... FEK@ Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Apr 10, 2019 5:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka zivorotke i ancitruse vedad Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Jul 24, 2018 6:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Helene za Ancitruse Vladimir95 Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Avg 20, 2015 1:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za rcs ili ancitruse mangaboy Arhiva Malih Oglasa 3 Pon Mar 17, 2014 2:04 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License