Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Guppy - slike mojih riba Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
drazinho
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2013
Poruke: 22
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Sre Maj 21, 2014 8:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

malo slika
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 21, 2014 8:41 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

drazinho
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2013
Poruke: 22
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Sre Maj 21, 2014 8:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
drazinho
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2013
Poruke: 22
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Sre Maj 21, 2014 9:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Coa'
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Mar 2014
Poruke: 98
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Sre Maj 21, 2014 9:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ribice su prelijepe! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
drazinho
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2013
Poruke: 22
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Sre Maj 21, 2014 9:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Maj 21, 2014 10:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima tu interesantnih riba Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
drazinho
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2013
Poruke: 22
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Čet Maj 22, 2014 1:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

tako je Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Maj 22, 2014 6:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da je generalno svest nasih ljudi u vezi ovih prelepih ribica dovoljno nerazvijena. Nazalost jako je tesko nabaviti nesto kvalitetno. Prodaje se sve i svasta pod nazivom gupi.

Najveci problem kod tvojih gupija je sto nemaju lepe repove, ove sto iamaju lepe koloritne repove sa lepim sarama nemaju boju u telu i jako im je malo ledjno peraje.

Molim te nemoj mi na komentaru zameriti, znam da obozavas te ribice i najvaznije pre svega je da su one zdrave i da se ti njima radujes kad ih vidis. Stojim ti na raspolaganju ako ti treba neki savet.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
drazinho
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2013
Poruke: 22
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Čet Maj 22, 2014 1:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znam da je tesko nabaviti cistu liniju . ali evo od ovoga sto se moze naci ja sam ukrstio pa da vidimo kakve ce boje dati. naravno ne zamjerim na komentaru . Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tealkjaffa
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2014
Poruke: 320
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jun 01, 2014 11:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Problem je sto su ovde (barem u ns, da kazem u nekim petshopovima, uglavnom svim, cast izuzecima) "kvalitetnije" gupike iz uvoza. i jos jedan problem je sto petshopovi dobijaju samo muzjake. e sad kako da ih parim nemam pojma,...svidjaju mi se cisto crveni gupi, sad nzm ako uzmem npr. crnu zenku i crvenog kakvi ce biti potomci?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Jun 01, 2014 1:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

tealkjaffa - molim te drzi se teme! U kojoj drazinho predstavlja svoje ribice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tealkjaffa
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2014
Poruke: 320
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jun 01, 2014 3:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anboy ::
tealkjaffa - molim te drzi se teme! U kojoj drazinho predstavlja svoje ribice.


pa sto si ti onda izasao iz teme? Koji je među vama bez grijeha neka prvi baci kamen.
P.S. drazinho imas prelepe gupike, nadam se da ce ispasti dosta prelepih varijacija.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
drazinho
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2013
Poruke: 22
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Pon Jun 02, 2014 6:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Very Happy hvala Wink takodje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
drazinho
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2013
Poruke: 22
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Pon Jun 02, 2014 6:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i ostatak drustva . Posadio 8 kom Valisnerije i nakon 3 mjeseca ima 120 kom . Podloga sumska zemlja , a preko rijecni pijesak. Lileopsis raste u prednjem planu
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ana zeka
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2013
Poruke: 78
Lokacija: Cuprija

PorukaPoslao: Pon Jun 02, 2014 7:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vauuuuu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ceratopteris thalictroides i Endler g... chaosad Tražnja 0 Pet Feb 02, 2024 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike sa slike na poklon paljabogdanovic Na poklon 4 Pon Jan 17, 2022 1:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy zenke! Nikola00 Na poklon 1 Uto Dec 07, 2021 5:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy muzijaci Nikola00 Na poklon 1 Pet Dec 03, 2021 3:07 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License