Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 vinova loza Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stojkess
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Okt 2016
Poruke: 9
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Uto Okt 25, 2016 10:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma nema veze imam još jedan panj i drugo kamenje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 25, 2016 10:29 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Okt 26, 2016 7:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stojkess ::
Daj ime neke biljke koja nije zahtevna zbog svetla a kako ti kažeš brzorastuća je


S oprostenjem sto se ubacujem, ali u akvarijumu vec imas biljku koja se brzo privikava na nove uslove i kada se navikne raste ekstremno brzo - Ceratopteris thalictroides - ako me oci dobro sluze, tacnije ta biljka sa desne strane akvarijuma ispred filtera, neki jeste Ceratopteris. Wink

Mozes, ali je i suvisno, da dodas Hygrophila polysperma koja raste malo sporije u ondnosu na Ceratopteris thalictroides, ako ti je do dodavanja jos brzorastucih biljaka.

U levom uglu nazad biljka sto ima velike stabljike i siroke listove, da li je to Anubias gracilis? Ako jeste podigni malo taj koren od podloge, ako nije vec podignut, ne vidim iz ovog ugla..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stojkess
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Okt 2016
Poruke: 9
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Sre Okt 26, 2016 8:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jeste ova u desnom - ispred filtera je Ceratopteris thalictroides, levo do filtera je Limnophila sessiliflora, ispred panja Eleocharis sp mini, a u gornjem levom je Anubias gilletii vezao sam je na kamen , jel misliš da je podignem da lebdi iznad tla ili šta?... samo sam je spustio na tlo?
Ubacio sam i neku (mahovinu??, ) na panj sam je stavio na vrhu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Okt 26, 2016 11:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stojkess ::
vezao sam je na kamen


Bravo

Na fotografiji cini mi se kao da je na podlozi (oslepo sam Laughing poslednjih par dana), pa rekoh bolje da pitam da li znas da se anubie vezuju, jer ima pocetnika koji ih ukopavaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stojkess
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 05 Okt 2016
Poruke: 9
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Čet Okt 27, 2016 2:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da, da vezao sam je za kamen gumicom i tako je spustio na dno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Panj, loza No 1 Arhiva Malih Oglasa 2 Pet Sep 05, 2014 9:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Vinova Loza fender Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Nov 09, 2013 11:48 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vinova loza i kokosov orah za razno cricket79 Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Okt 21, 2013 8:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Panjevi za AQ.(vinova loza) Cokilio Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Maj 19, 2013 7:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka divlja loza stanomir Uradi Sam (DIY) 9 Uto Maj 14, 2013 6:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License