Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Vizantijsko plavo Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Ned Maj 31, 2015 12:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rasprsivac vazduha komotno moze da ide u morski akvarijum ako ima potrebe. Evo ja sam do skoro drzao u jednom sa Mediteranskim organizmima, kako bi im omogucio jos malo kiseonika zbog vise temperature.
Svakako bih UVEK pre isao na vece talasanje povrsine, nego na rasprsivac, jer sam overflow, kao i talasanje povrsine stream pumpom mnogo vise kiseonika ubacuje u vodu svakako.

Ali to sad svakako nema veze sa cirkulacijom vode oko kamena, koja bi trebalo da bude 20x - 30x litraze akvarijuma. Fakticki mi pravimo od celog akvarijuma "filter" umesto da posebno koristimo kanistere i motorne filtere, itd, itd.
Poenta price je u tome da se detritus ne sakuplja u filteru, sundjeru, vati....vec da slobodno cirkulise kroz vodu kako bi korali to jeli, i takodje kako bi smo lakse i cesce usisali sa dna. Ubijamo dve muve jednim udarcem. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Maj 31, 2015 12:24 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Maj 31, 2015 7:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas sam opet vrsio preslaganje kamena, pa ako mozete da kazete , sta mislite o tome. Sa ovim kamenom trenutno raspolazem, pa je ovo jedna od kombinacija , postojeceg stanja kamena. Obelezeno tackicama su korisne povrsine za korale.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Pon Jun 01, 2015 12:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najbitnije je da se tebi dopada. Preslozi ga kako ti mislis da tebi licno izgleda najlepse.

Meni je ovo super.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Pon Jun 01, 2015 4:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala druze, moracu malo bolje da slikam !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Čet Jun 04, 2015 10:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zadovoljan sam postavkom akvarijuma i kamenja. Skoro tri sata sam pretumbavao kamenje, ne bi li napravio ovakvu postavku . Sve lepo napreduje, pa cak i neminovne alge.

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stukolovac
Akvarista



Registrovan: 20 Jul 2010
Poruke: 60
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jun 04, 2015 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lep aq Smile

Da li cesto sifoniras podlogu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Čet Jun 04, 2015 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Very Happy
Za sad ne. Tek je formiran akvarijum. Mada planiram da ga sifoniram.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Pet Jun 05, 2015 9:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pet Jun 05, 2015 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel se to sarcophiton sprema za spavanje ili presvlačenje ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Pet Jun 05, 2015 10:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fotografisano u ranijm jutarnjim casovima, budi se !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 05, 2015 11:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Video sam ga juce budnog, bas je lep. Ceo akvarijum izgleda lepse uzivo. Morski je tesko docarati fotografijom. Mozda sa boljim aparatom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Sub Jun 06, 2015 4:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moras da imas agresivno talasanje povrsine zbog razmene gasova. Sve se ponavljam kao pokvarena ploca po forumima. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Jun 06, 2015 5:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na zalost, tacno, nemam. Hvala .

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Sub Jun 06, 2015 6:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavi malu stream pumpu da gura prema povrsini, i bice super. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Sub Jun 06, 2015 6:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ova strim pumpa ne izbacuje dovoljno-dok bi jedan 6015 stigao itekako do povrsine-a po tvom sklopu grebena ne bi nikako narusio stanje u akvarijumu prejakom strujom.
Mozda da je malo vise usmeris ka gore,al ne verujem da bi promenilo situaciju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Bromotimol plavo Gangster Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Avg 25, 2017 9:25 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Didiplis diandra, Tropica i Bromotimo... Gangster Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Mar 06, 2016 6:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Prodajem Bromotimol plavo Gangster Arhiva Malih Oglasa 1 Sre Feb 03, 2016 8:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavo svetlo alokin Uradi Sam (DIY) 20 Ned Nov 14, 2010 9:22 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License