Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Voda od snega Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
niza92
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2010
Poruke: 169
Lokacija: MAJDANPEK

PorukaPoslao: Sub Feb 11, 2012 3:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dovoljno je samo da se otopi i bice isto.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Feb 11, 2012 3:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

boki 013
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 183
Lokacija: pancevo

PorukaPoslao: Pon Feb 13, 2012 7:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne znam da li je do snega ali i puzevi amazoni zalepili jaja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
niza92
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2010
Poruke: 169
Lokacija: MAJDANPEK

PorukaPoslao: Uto Feb 14, 2012 10:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

brate cestitam na prinovama. Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
stiplija
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2010
Poruke: 18
Lokacija: Vranje

PorukaPoslao: Uto Feb 14, 2012 12:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a da li bi mogao u akvarijum gde su mi diskusi da stavim sneg a da im nista ne bude??? Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Neon Nitro
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 17 Mar 2011
Poruke: 403
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Uto Feb 14, 2012 1:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemoj to da radis...
Morao bi da nakupis cist sneg, sacekas da se otopi i ugrejes vodu koju dobijes. Mozes i da je kuvas ako zelis.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
matija
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2012
Poruke: 27
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 14, 2012 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sto se ledenica tice pobacao sam ih danas, s obzirom da se voda slivala sa oluka nisam bas hteo da rizikujem neko trovanje metalom bangbang
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Feb 23, 2012 10:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nabavio sam od druga sa krova vode dok se topio sneg i juce sam stavio ribu na mrest. Nisam preciscavao vodu niti se njakao sa njom, samo sam je zagrejao i sipao. Od ribe mi je na mrestu:
-9 pari razbore
-3 para plave neonke
-2 para barbusa tetrazone
-2 para palmeria
-par kaudovitatusa
-Par bele tetre
Javicu vam bas koji su ishodi mresta.


Poslednji izmenio Anboy dana Čet Feb 23, 2012 10:53 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Feb 23, 2012 2:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lako je tebi u Beceju. Vazduh cist, saobracaj minimalan, vecina vas se greje na plinu .... Beograd je cudo. Kod mene je sneg vec pocrneo Smile
O mrestu ... nemam komentar. Profi je profi Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
niza92
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2010
Poruke: 169
Lokacija: MAJDANPEK

PorukaPoslao: Čet Feb 23, 2012 11:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zamisli kakav je blizu rudnika. Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Feb 29, 2012 6:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao sto sam obecao, rezultati su sledeci. Skalari se perfektno izvaljuju u vodi od snega, mogu da prodju barbusi, kaudoviatusi i razbore.Od tetre ikra mi se uplesnavila i od palmerija (koji inace lepo rade) a neonke posto su mlade nisu bacile ikru.

Moj savet je da ipak treba vodu sa aktivnim ugljem filtrirati malo zbog kojecega sto ima u vodi i imao sam u nekim akvarijumima sitnog taloga jer nisam cekao da se voda smiri.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bela mutna voda Maridza Početak u akvaristici 5 Uto Sep 12, 2023 12:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Voda Borca vuce ka povrsini EmEmily Bolest 3 Uto Jul 11, 2023 2:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda Likan Početak u akvaristici 7 Pon Feb 15, 2021 2:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Voda "Mutna, mlecna, prasnjava ... goran012 Početak u akvaristici 3 Uto Nov 03, 2020 5:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License