----------------------------------- Serene Sky Čet Dec 17, 2015 3:14 pm ----------------------------------- :D Može može da se napravi... Nekad sam se zamlaćivao, testirao, nervirao a ne više. Čak šta više imam raspored kad šta radim oko akvarijuma baš da se ne bi zamlaćivao previše, ako preskočim dok ne dođe na red ponovo ne radim. Vodu 40l promenim ponedeljkom naspem novu i ostavim da stoji do sledeće promene. Ribe opstaju ne bune se. Kišnicu bi voleo da skupljam za mali akvarijum da u njemu svašta nešto probam al svasta se voli i želi al se ne može iz raznih razloga. Apsoltno sam siguran da bi mi neke od košija iz zgrade šorali u šta god da skupljam vodu na terasi jer sam im ja sa zadovoljstvom demonstrirao svoje poznavanje psovki. RO/DI mi je još uvek prevelika investicija i zajebancija je pored kupovine morao bi da napravim gradilište od stana dok provučem i sakrijem cevi do komode od akvarijuma, mali štan pa pretrpan. Mada za morski mislim da ću morati u jednom momentu da ga nabavim.