Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Vodene buve??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Jul 07, 2014 5:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nasao malo pre nesto cudno na povrsini vode u spoljasnjem filteru, sto do sada nisam imao u akvarijumu. Navikao sam da mi se javlja svasta u filteru od sitnih organizama kad krenu vrucine, do sada sam to resavao gupikom! Very Happy Ubacim gupiku u komoru, za 10 minuta pojede sve i vratim je nazad. I sad ce to biti, ali mi je ovo mnogo interesantno.
Malo, sitno i skakuce po povrsini. Dafnije se koliko znam nalaze u vodi, imao sam ih u nano ak, ali ovo je samo po povrsini, krece se uz pomoc povrsinskog napona vode. Ne verujem da je opasno, pojesce ga riba neka, ali eto zanimljivo mi je bilo pa rekoh da podelim sa vama, mozda je imao neko to kod sebe, i da utvrdimo tacno sta je.
Evo slike:

Image

Ove tri mrvice! Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jul 07, 2014 5:43 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Shone Pa
Akvarista



Registrovan: 24 Jan 2011
Poruke: 305
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Pon Jul 07, 2014 7:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Temu si mogao i da stavis u forum "Razno" ,xexe...posto se ne vidi dal je ovo u kasikici zivo B)

Kod mene stukice resavaju tu misteriju i imas "buve" koje nestaju u vidu magle...musice,komarce i ostale letece Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Jul 07, 2014 9:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne raspravljaj se sa mene! Laughing
Cim je u kasice, znaci da je zivo! Very Happy Skakucu po povrsini, ali sutra ubacujem moliku, skrckace ih kao napolitanku! smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Vodene pumpe i keramicko prstenje reventon Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Okt 21, 2015 11:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Utisavanje glave motorne glave vodene... Blue Uradi Sam (DIY) 17 Uto Mar 24, 2015 12:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vodene skorpije-Nepa cinerea neca Ostali Stanovnici 19 Čet Jan 13, 2011 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Izdvojeno: Daphnia - vodene buve Bojan Ishrana 2 Sub Mar 07, 2009 10:41 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License