----------------------------------- ccmuva Sub Jul 30, 2016 7:15 am Vodeni bambus ----------------------------------- Drugari moze li ovo u akvarijum tacnije da se pola biljke stavi u vodu a pola,stablo sa liscem van akvarijuma, koren da bude u vodi kao ''Pothos''.. http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_77360827_srecni_bambus.jpg ----------------------------------- vacko000 Sub Jul 30, 2016 8:50 am ----------------------------------- Može da se stavi, baš sam pre par dana video u akvarijum centru u njihovim akvarijumima bambus. Kada pusti koren, izvlači nitrate iz vode.... ----------------------------------- cecam Sub Jul 30, 2016 10:37 am ----------------------------------- Ja sam držala bez problema, može baš lep aranžman da se napravi bez opasnosti po ribice. ----------------------------------- pedjaSM Sub Jul 30, 2016 12:16 pm ----------------------------------- Ja sam pre jedno 20 dana ubacio takav bambus, kojem je stabljika pocela da se susi. Posle 7 dana poceo je da pusta korenje i da mu ekspresno rastu listovi, a lepo i izgleda. ----------------------------------- Nikolac Sub Jul 30, 2016 1:03 pm ----------------------------------- Ne uklanja nitrate tako efikasno, ali je dobar za ukras. ----------------------------------- kale Sub Jul 30, 2016 6:07 pm ----------------------------------- Pretpostavljam da AQ mora biti bez Haubice , da nebih smetalo gore listovima ... ----------------------------------- srdjan R Ned Jul 31, 2016 8:08 am ----------------------------------- Moze da se stavi lepo izgleda kad pusti korencice, naravno da mora da se ostavi prostor za stabljiku da bi mogla nesmetano da raste da "nebiH" smetalo listovima :)